• Nieszpory  dzisiaj o g.17.30.
    • Wtorek: wspomnienie  św. O. Szarbela Makhlufa, kapłana
    • Środa: wspomnienie św. Marty
    • Piątek: wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
    • Sobota: wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
    • Środa: g.18.00  w intencjach  zbiorowych
    • I sobota:
      • g. 8.00  wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
      • g.18.00   w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • W przyszłą niedzielę na Mszach Świętych o g.11.00 i g.12.30 kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Pozostawmy miejsce w kościele dla ich rodzin, przychodząc na pozostałe Msze Święte. Spowiedź przed tą uroczystością będzie w sobotę od g.11.00 do g.12.00.
  • Msza święta w rycie trydenckim zostanie odprawiona w niedzielę 2 sierpnia w kościele św. Jakuba o g.11.30.
  • Zmiana Tajemnic Różańca Świętego w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o g.14.00.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od g. 9.00. Zgłaszamy ich w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej.
  • 40 Krakowska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy, w ramach której wyrusza nasza wspólnota, rozpocznie się 6 sierpnia na Wawelu. Zapisy od 1 sierpnia w budynku przy ul. ks. Piotra Skargi. Ze względu na ograniczenia w związku z panującą pandemią, zapisy będą możliwe TYLKO I WYŁĄCZNIE po wcześniejszym zgłoszeniu e-mailowym na adres: pielgrzymka.myslenice@wp.pl i po potwierdzeniu wolnych miejsc przez organizatorów. W tym roku nie będzie możliwości dołączenia do grupy pielgrzymkowej na część trasy.
  • Spotkanie osób zapisanych  na wrześniową  pielgrzymkę do Medjugorie będzie w poniedziałek 27.07  o g.18.30 w kościele.
  • Parafialny Zespół Caritas „Betania” dzisiaj po wszystkich Mszach świętych zbiera datki do puszek na tegoroczny wyjazd dla osób niepełnosprawnych. Między Mszami Świętymi jest wyświetlany film pokazujący minione wyjazdy.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych ofiarą do puszek  będzie można wesprzeć dziecko Klaudię Mistarz z parafii Wiśniowa, którą czeka kolejna kosztowna operacja, by mogła chodzić.
  • Polecamy prasę katolicką.  W „Gościu Niedzielnym”  przeczytamy o  św. Annie, babci Pana Jezusa oraz o tym, jak kształtować relacje z teściową.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu pracy i wakacyjnego odpoczynku.
  • W minionym tygodniu odeszła  do wieczności: śp. Janina Nosal. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie