• Dziś po Mszach św. wolontariusze Caritas Betania zbierają datki do puszek na obóz wakacyjny dla niepełnosprawnych.
  • Po południu nabożeństwo czerwcowe o godz.17:30, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Zapraszamy na koncert organowo-chóralny, o godz. 19:00 wystąpią: Chór Laudate Dominum pod dyrekcją Magdaleny Starzec i Pan Jacek Basista – organy.
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy
    • wtorek – wspomnienie bł. Michała Kozala
    • środa – wspomnienie bł. Jolanty
    • piątek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego
  • W poniedziałek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie :
    • o godz. 18:00 – Msza św. z kazaniem
    • o godz. 19:00 – Różaniec Fatimski
    • o godz. 20:00 – Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu
    • o godz. 21:30 – Czuwanie młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • W środę Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18:00.
  • ŚDM coraz bliżej, już ostatnia szansa, by zarejestrować się jako pielgrzym i brać udział w Wydarzeniach Centralnych w Krakowie.
    • Wszystkich zainteresowanych zapisami zapraszamy do salki oazowej w dniach 13 – 18.06.2016 /poniedziałek – sobota/ po Mszy Św. o godz. 18:00. Przez godzinę wolontariusze będą zbierać zapisy i udzielać niezbędnych informacji. Wszelkie szczegóły dotyczące wyjazdu dostępne są na plakatach, ulotkach i stronie internetowej parafii.
  • Serdecznie zapraszamy na ostatnie już spektakle dziecięcej grupy teatralnej „Mirakl”: „Tylko Bóg ma prawo mnie obudzić” wg „ Oskara i pani Róży” dziś o godzinie 15:30 i 18:00 oraz jutro o 9:00 i 11:00.
  • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza wszystkich mieszkańców na Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” dzisiaj od godziny 14:00 na rynku w Myślenicach.
  • W przyszłą niedzielę gościć będziemy Siostry od Aniołów, które przybliżą nam rolę aniołów w naszym życiu. Po Mszach św. Siostry będą prowadzić anielski kiermasz książek.
  • Również w przyszłą niedzielę Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z Janiną Milewską – Dudą oraz Janem Tadeuszem Dudą – Rodzicami Prezydenta RP o godzinie 16:00 w Domu Katolickim przy ul. 3-go Maja.
  • Już w sobotę 18 czerwca siódma część rekolekcji „Dla nas i całego świata” w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Rekolekcje w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia poprowadzi Ulf Ekman. Szczegóły na stronie internetowej w zakładce ŚDM.
  • Klub Inteligencji Katolickiej w dniu 25 czerwca zaprasza na pielgrzymkę do Biecza i Muszyny. Zapisy wraz z wpłatą 50 zł. w sklepie KiK-u
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia.