jsk-24-13722 grudnia w Domu Parafialnym im. ks. Józefa Bylicy miała miejsce premiera jasełek pt. „Muzyka Bożego Narodzenia”. Młodzież oazowa wraz z panem Marcinem Kobierskim, reżyserem spektaklu, zabrała nas w niezwykłą podróż do nowonarodzonego Jezusa, przez którą poprowadziła nas tajemnicza melodia. Jak mogliśmy się przekonać była ona kluczem do ludzkich serc. Przedstawienie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez publiczność, która niezwykle licznie przybyła, by wspólnie z młodymi aktorami trochę wcześniej rozpocząć świętowanie przyjścia Pana Jezusa. Oazowicze porwali serca publiczności. Co chwilę na sali wybuchały salwy śmiechu. Na koniec głos zabrał ksiądz proboszcz Zdzisław Balon, który skierował do obecnych na sali kilka słów oraz udzielił błogosławieństwa. Było także wspólne kolędowanie oraz poczęstunek. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego dzieła oraz rodzinom i sympatykom myślenickiej Oazy dziękujemy za materialne i duchowe wsparcie. Zapraszamy również na kolejne spektakle, które odbędą się po Nowym Roku – 5 i 6 stycznia oraz 12 i 13 stycznia w godzinach 15:45 oraz 18:00. Wejściówki można odbierać po niedzielnych mszach świętych w zakrystii oraz w kiosku KiK-u.

Julia Bujas