Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową w piątek 26 marca. Rozpocznie się ona Mszą Świętą w naszym Sanktuarium g. 21:00. Możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty od g. 20:00. Zachęcamy do podjęcia wyzwania i wejścia w tajemnicę Chrystusowego krzyża  podczas wielogodzinnej nocnej wędrówki. Wybór trasy i nocna pielgrzymka odbywa się indywidualnie, we własnym zakresie. Jeśli ktoś nie może wyruszyć na trasę, zapraszamy do przeżycia z nami Mszy Świętej za pośrednictwem transmisji.

Trasy do wyboru znajdują się na oficjalnej stronie EDK , zachęcamy również do śledzenia myślenickiego profilu EDK na Facebooku.

Wszystkim ruszającym z Myślenic proponujemy rozważania przygotowane przez ks. Marcina na rok beatyfikacji Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Są do pobrania TUTAJ.