• Msze Święte z obrzędem poświęcenie kredy i kadzidła są dzisiaj w porządku niedzielnym.
  • Zapraszamy na Orszak Trzech Króli, organizowany przez Miasto i Gminę Myślenice we współpracy z naszym Sanktuarium oraz parafią na Osiedlu, w Osieczanach oraz w Bysinie.
    • Start orszaków:
      • o 11:00 od kościoła w Bysinie
      • o 11:30 z placu targowego na Dolnym Przedmieściu i spod kościoła na Osiedlu
      • o 12:00 spotkanie orszaków  na Rynku, gdzie odbędzie się wspólne kolędowanie, jasełka w wykonaniu Grupy Misterium i naszej Scholi oraz symboliczny pokłon
        i złożenie darów Dzieciątku. W trakcie trwania Orszaku na Rynku pod namiotem ”Betanii” będzie prowadzona zbiórka żywności dla potrzebujących.
  • Z racji uroczystości nie obowiązuje  wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Od najbliższej niedzieli  Msze Święte w kościółku św. Jakuba będą odprawiane tak jak przed remontem posadzki.
  • Zapraszamy na “Opowieść Wigilijną” w wykonaniu młodzieży oazowej i Grupy Misterium – dziś i jutro o 18:00, a w niedzielę o 15:30 i 17:30. Po jutrzejszym spektaklu będzie można wesprzeć leczenie chorej na SMA Zosi Pająk. Rezerwacja darmowych biletów przez formularz, telefonicznie lub mailowo.
  • Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 będą kolędować dla misji w niedzielę 15 stycznia po Mszach Świętych od 8:00 do 14:00. Zapraszamy i dziękujemy za okazane wsparcie.
  • W niedzielę składka przeznaczona na cele inwestycyjne naszej  parafii

Wizyta duszpasterska:

Sobota 07. I.2023
KAPŁANGODZINAULICA
Ks. Proboszcz  9:00ul. Wybickiego numery  nieparzyste od  nr 91 do  nr 43
Ks. Mariusz  9:00ul. Ujejskiego nr 281 do 207
Ks. Paweł S.11:00ul. Sienkiewicza górna od ul. Traugutta do nr 21E
Ks. Franciszek10:00ul. Słowackiego, najpierw  numery nieparzyste od 77 w stronę centrum,  następnie numery parzyste od centrum w stronę Zakopianki
Poniedziałek 09. I.2019
KAPŁANGODZINAULICA