• Dzisiejsze Święto kończy cykl obchodów skupionych wokół misterium Wcielenia Syna Bożego. I chociaż kolędy śpiewamy do 2 lutego, to w liturgii rozpoczyna się czas zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej.
  • Nieszpory o 17:30.
    • Czwartek: 18:00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Sobota:
      • 7:30 Msza Święta w intencji Ojczyzny
      • 10:00  Msza Święta w intencji Róży i Rodziny Szkaplerznej. Po Mszy Świętej spotkanie Opłatkowe
  • Od dzisiaj Msze Święte w kościółku św. Jakuba są odprawiane tak, jak przed remontem posadzki.
  • Zapraszamy na comiesięczny Różaniec w intencji Ojczyzny w poniedziałek po Mszy Świętej o 8:00.
  • Informacja o losowaniu rocznego Patrona proponowana przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia dostępna na stolikach przy wyjściach.
  • Zapraszamy na “Opowieść Wigilijną” w wykonaniu młodzieży oazowej i Grupy Misterium dziś o 15:30 i 17:30.
  • W „Gościu Niedzielnym specjalny dodatek poświęcony zmarłemu papieżowi Benedyktowi XVI.  Od dzisiaj cena „Gościa Niedzielnego”  –  10 zł.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień,
  • W minionym tygodniu odeszły do wieczności z naszej parafii: śp. Longina Knofliczek, śp. Teresa Kozioł. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.