Grupa ARE YOU READY

Grupa Are You Ready powstała po Światowych Dniach Młodzieży. Jej pierwszym opiekunem był ks. Mirosław Smyrak. Nazwa nawiązuje z jednej strony do hasła, pod którym odbywał się cykl koncertów przygotowujących do ŚDM, a z drugiej do pytania, jakie skierował do młodych papież Franciszek: „Are You ready to say yes?”

My chcemy na to pytanie odpowiedzieć. Chcemy wstać z kanapy, założyć wyczynowe buty i w końcu zrobić coś więcej, by przeżyć nasze życie w pełni. Wspólnie z drugim człowiekiem poznawać Boga, odkrywać samych siebie i przez to stawać się coraz lepszymi ludźmi.

AYR jest grupą skupiającą młodzież studiującą, pracującą i młode małżeństwa. W ramach naszych spotkań organizujemy konferencje, adoracje, grupowe rozmowy tematyczne, a także wspólne wyjazdy i integracje. Wspólnie staramy się aktywnie i pozytywnie spędzać czas.

Opiekę duchową nad grupą sprawuje ks. Krzysztof Rusnak.

Wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej wspólnoty zapraszamy na cotygodniowe spotkania. Na stronie internetowej parafii, w aktualnościach znajdują się informacje o terminach zbliżających się spotkań.

Zapraszamy na spotkania w lutym:

9 lutego (sobota) 19:30 – adoracja w kościółku na Stradomiu, spotkanie przy herbacie w salkach przy ul. ks. P. Skargi – „Dwa kamienie milowe w historii ludzkości, czyli o Dekalogu słów kilka”

16 lutego (sobota) 19:30 – spotkanie w salkach „Myślenice w Panamie – ŚDM 2019 oczami pielgrzymów”

23 lutego (sobota) 19:00 – modlitewne czuwanie Jerycho w kaplicy Pani Myślenickiej