Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach zaprasza na wspólne przeżywanie tradycyjnego

MisteriumMekiPanskiej_www

Spektakl ukazuje dzieło Odkupienia ludzkości dokonane przez mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Inscenizacja przygotowana w sposób profesjonalny przez aktora Teatru Ludowego Piotra Piechę staje się dla widza źródłem refleksji, wzruszeń i pomaga w przeżywaniu osobistego spotkania z Miłością Boga.

Ogrom przedsięwzięcia to: na scenie bogactwo scenografii, blisko 70 aktorów, piękno kostiumów i rekwizytów, przejmująca muzyka i światło przybliżają ewangeliczny scenariusz.
Premiera odbyła się 8 marca 2014.
Wznowienie już w pierwszych dniach Wielkiego Postu 2015.

Nie ma piękniejszego spektaklu o Miłości jak ten o bezgranicznej miłości Boga do człowieka. Dzieje Jana, Magdaleny, Judasza, Piłata i innych uobecniają niejednokrotnie nas samych… Polecam, warto! (w imieniu organizatorów ks. Sławomir Kowalski).

Cała machina teatru w tym przypadku jest zaprzęgnięta po to, by przeżyć misterium czyli tajemnicę religijną. Tajemnicę wiary. Szczególnie ważne jest dla mnie obcowanie z tym co bliskie i potrzebne mi, jako człowiekowi wierzącemu – z Bożą miłością. Czasy co prawda się zmieniają, ale misterium pozostaje ponadczasowe (Piotr Piecha – reżyser)

Premiera w sobotę 21 lutego 2015 godzina 19:00.

Pozostałe spektakle (do niedzieli 8 marca 2015):

• w piątki 19:00
  • w soboty 15:00 i 18:15
  • w niedziele 15:00 i 18:15

Dom Katolicki ul. 3 Maja 1a, Myślenice

Więcej informacji oraz rezerwacja wejściówek dla grup zorganizowanych:

• telefon: 537 662 937
  • email: rezerwacja.misterium@gmail.com