plakat3 Warsztaty z Pasją

Muzeum Niepodległości w Myślenicach organizuje wspólnie z Parafią NNMP w Myślenicach
warsztaty muzyki chóralnej „Warsztaty z Pasją” 31.03 – 02.04.2017
Warsztaty muzyczne poprowadzone przez najwyższej klasy specjalistów muzyki chóralnej. Finałem warsztatów będą 2 koncerty pieśni pasyjnych.

• Warsztaty odbędą się w Domu Parafialnym im. ks. J. Bylicy przy kościele NMP w Myślenicach.
    Zostaną poprowadzone przez:
    Dr Joannę Piech- Sławecką; chóralistę, oboistę i logopedę z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu,
  • Pawła Bębenka; chóralistę, kompozytora muzyki liturgicznej i aranżera, związanego z muzycznym środowiskiem przy klasztorze Ojców Dominikanów w Krakowie,
  • ks. Bartłomieja Kota; duszpasterza akademickiego z Wrocławia kompozytora, gitarzysty, wokalisty, dyrygenta, który wydał dotychczas kilka płyt z własną muzyką liturgiczną i rozrywkową
  • Magdalenę Starzec chóralistę, wokalistkę, nauczycielkę śpiewu.

Naszym celem jest zwiększenie inicjatyw oddolnych obywateli oraz wzrost liczby mieszkańców angażujących się w sprawy publiczne. Projekt skierowany jest do mieszkańców powiatu myślenickiego. Członków chórów z Myślenic i okolic oraz członków śpiewającego środowiska Myślenic (uczniów szkół muzycznych, członków scholi i członków zespołów regionalnych), osób pragnących śpiewać, słuchaczy muzyki chóralnej.

Piątek 31.03.2017

Godz. 16.00 – 20.30
Zajęcia warsztatowe (próby sekcyjne)
Dom Parafialny im. ks. J. Bylicy w Myślenicach