28 października w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się XXI Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej organizowany z okazji Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. W konkursie wzięła udział także nasza parafialna schola dziecięca – Różyczki Pani Myślenickiej, którą prowadzi s. Ewa Cieśla. Dzieci, które co niedzielę angażują się w oprawę liturgii podczas Mszy Świętej o 11:00, wykonały podczas przeglądu dwa utwory: “Ty, co nie zwątpiłaś nigdy” – z repertuaru Jakuba Tomalaka oraz “Pioseneczkę” z repertuaru Magdy Anioł. Scholi przyznano I miejsce, ex aequo ze scholą z parafii pw. Matki Bożej Śnieżnej z Tokarni.
Dzieciom gratulujemy sukcesu i życzymy aby nadal, pełne radości, chwaliły Boga swoim śpiewem!
Schola