• Zapraszamy młodzież naszej parafii (klasy ósme i starszych) do udziału w Spotkaniu Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, które odbędzie się 22 września w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.
  • Szczegółowy plan wydarzenia znajduje się na stronie http://nadajzyciusmak.pl/
  • Z naszej parafii organizujemy wyjazd na część popołudniową:
    • 14:00 oficjalne rozpoczęcie SMAK
    • 14:15 konferencja wprowadzająca
    • 15:00-16:00 Godzina Miłosierdzia
    • 16:30 Eucharystia pod przewodnictwem abp Marka Jędraszewskiego
    • 18:00 Konferencja ks. Wojciecha Węgrzyniaka
    • 19:00 koncert: Siewcy Lednicy, niemaGOtu, Wodzireje z Krakowa
    • 21:00 godzina posłania – NADAĆ SMAK
  • Wyjazd z placu Kilińskiego o godzinie 13:00, powrót po zakończeniu wydarzenia – ok. 22:30. Koszt: 10 zł.
  • Zapisy we wtorek i czwartek o 19:00 w salce oazowej przy ul. ks. Piotra Skargi lub do środy drogą elektroniczną na adres: myslenice.oaza@gmail.com
  • Każdy niepełnoletni uczestnik wyjazdu musi posiadać podpisaną przez rodziców zgodę na udział w wydarzeniu i deklarację wzięcia odpowiedzialności za powrót dziecka do domu.