Przez trzy miesiące od 14 marca, każdego wieczoru o g. 20.30 w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Pani Myślenickiej, księża, klerycy, siostry zakonne, dziewica konsekrowana, trwali na modlitwie różańcowej  w różnych intencjach, a szczególnie o ustanie epidemii, za chorych, za wszystkie służby, które na różnych frontach  podejmują z nią walkę.

W tym modlitewnym czuwaniu, za pośrednictwem transmisji uczestniczyło bardzo wielu z Was, nie tylko z naszej parafii. Była ona i jest  dużym wsparciem i źródłem otuchy, czego dowody dajecie w rozmowach i drogą elektroniczną. Powstała prawdziwa wspólnota modlitwy. Teraz, kiedy stworzyły się już możliwości, chcemy Was wszystkich zaprosić do naszego Sanktuarium w czwartek 18 czerwca na g. 20.30, na tę modlitwę, w której uczestniczyliście tylko online. Będzie to okazja do wyrażenia naszego dziękczynienia Bogu, przez Maryję, za Jego opiekę nad nami w tym trudnym czasie.

Zgromadźmy się na tym ostatnim różańcu wspólnie, aby wspólnie podziękować za te wszystkie łaski i za wspólnotę modlitwy!