• W naszej wspólnocie parafialnej witamy kleryka Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej Andrzeja Madeja, który będzie przeżywał wśród nas miesięczną praktykę duszpasterską posługując w naszym sanktuarium oraz katechizując. Kleryka Andrzeja oraz całe Seminarium Duchowne polecamy Waszej modlitwie.
  • Nieszpory dziś o godz. 17:30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
    • Możliwość spowiedzi w tygodniu rano w czasie Mszy św., popołudniu od godz. 17:00, a w czwartek i w piątek od godz. 15:00 – 18:00, z półgodzinną przerwą od 16:30.
    • Do skorzystania z sakramentu spowiedzi zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież rozpoczynających w najbliższym czasie rok szkolny.
    • Msza św. dla dzieci w pierwszy piątek o g. 16:00.
  • Zmiana tajemnic różańcowych w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 14:00.
  • Zbliża się Święto Narodzenia NMP, patronki naszej parafii, dlatego zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup parafialnych na spotkanie dotyczące liturgii tego dnia w czwartek (31 sierpnia) na godz. 19:00 do salki przy ul. ks. Piotra Skargi. Zapraszamy także wszystkich, którzy pragną włączyć się w liturgię np. poprzez niesienie chorągwi bądź feretronów.
  • Zapraszamy na koncert organowy w najbliższą niedzielę (3 września) o godz. 19:00 w naszym sanktuarium. Wystąpi prof. Marek Wolak z Krakowskiej Akademii Muzycznej.
  • Z KALENDARIUM ŻYCIA KOŚCIOŁA
    • Poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
    • Wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
    • Piątek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
  • Z INTENCJI MSZALNYCH
    • Sobota
      • 8:00 – Wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Różaniec w tej intencji po Mszy św.
      • 18:00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
    • Niedziela 12:30 – W intencji Ojczyzny i NSZZ Solidarność w 37 rocznicę powstania Związku, o jedność, społeczną odpowiedzialność i solidarność miedzy Polakami.
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „CERTUS” przyjmuje zapisy do Gabinetu Lekarza Rodzinnego. Deklaracje wyboru lekarza rodzinnego można składać w budynku przychodni przy ul. Jagiełły 1 od poniedziałku do piątku między 8:00 a 18:00. Więcej informacji w gablocie.
  • Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Myślenicach ogłasza nabór na studia I-go i II-go stopnia na kierunkach Ekonomia i Pedagogika oraz I-go stopnia na Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Dietetykę, a także na Studia Podyplomowe różnych specjalności. Zapisy i informacje w siedzibie Wydziału w Myślenicach przy ul. Jagiellońskiej 8 (budynek I LO). Rekrutacja trwa do 30 września.