• Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o g. 14:00.
  • Wyrazy wdzięczności przesyła o. Robert Pyłypczuk, bernardyn, który pragnie jeszcze raz serdecznie podziękować za okazaną pomoc na rzecz studiów i formacji braci z Prowincji św. Michała Archanioła na Ukrainie. W czasie zbiórki zebrano 23 548 zł, 74 Euro, 25 Dolarów i 20 Funtów.
  • Zapraszamy Przedstawicieli Rady Parafialnej na spotkanie 10 sierpnia [czwartek] o g. 19:30 na plebanie.
  • Msza św. w rycie trydenckim będzie sprawowana w przyszłą niedzielę 13 sierpnia o g. 11:30 w Kościołku św. Jakuba na Stradomiu.
  • Msza św. na Mikołaju w następną niedzielę 13 sierpnia o godz. 14:30.
  • Kustosz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie na Białych Morzach zaprasza na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, które będzie miało miejsce 22 sierpnia. O g. 17:00 rozpocznie się uroczysta Msza św., a po niej odbędzie się Procesja Światła. Na zakończenie uroczystości oddamy cześć relikwiom św. Jana Pawła II. Zapisy na wyjazd dziś w zakrystii, a w tygodniu w sklepie KIK-u.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Wtorek – Wsp. św. Dominika, prezbitera
    • Środa – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża [Edyty Stein], dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    • Czwartek – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    • Piątek – Wsp. św. Klary, dziewicy
  • W niedzielę 13.08.2017 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie:
    • 18:00 Msza św. z kazaniem.
    • 19:00 Różaniec Fatimski.
    • 20:00 Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu.
    • 21:30 Czuwanie młodzieży w kaplicy Matki Bożej.
  • Z intencji mszalnych
    • Czwartek – 18:00 Za zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza osoby bezrobotne do wzięcia udziału w VI edycji projektu Dobry czas na biznes. Nabór potrwa do 31 sierpnia br. Więcej szczegółów na stronie agencji.
  • Wszystkim Parafianom, Gościom, a szczególnie pielgrzymom zmierzającym do Częstochowy z nasze parafii życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!