• Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o g. 14:00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w tygodniu w czasie Mszy św., popołudniu od g. 17:00, a w czwartek i w piątek od g. 15:00 – 18:00, z przerwą od g. 16:30 – 17:00.
    • Msza św. w pierwszy piątek dla dzieci o g. 16:00.
  • W piątek około godziny 19:00 przybędą do naszej Parafii Pielgrzymi z Mszany Dolnej zmierzający do Częstochowy. Kierujemy prośbę o przyjecie pielgrzymów na nocleg. Zainteresowanych zapraszamy dziś po Mszy św. do zakrystii, a w tygodniu po Mszy wieczornej do salek przy ul. ks. Piotra skargi 4.
  • Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Zapisy dziś po Mszy św., w salkach przy ul. Piotra skargi 4, a w tygodniu po Mszy wieczornej. Szczegóły na stronie internetowej Parafii.
  • Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od g. 9:00. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – Wsp. św. Ignacego Loyoli, prezbitera
    • Wtorek – Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
    • Piątek – Wsp. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach informuje, ze 1 sierpnia rozpoczyna się nabór wniosków na nowy okres zasiłkowy do programu 500+, świadczeń rodzinnych, oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego. Wnioski będą przyjmowane w sierpniu od 7:00 do 18:00 w siedzibie ośrodka.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 O trwałość, jedność i świętość małżeństw oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinach. Adoracja w tej intencji od g. 17:00.
    • Czwartek – 18:00 W intencji Dobroczyńców i Wolontariuszy PZC Betania
    • Sobota
      • 8:00 Wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Różaniec w tej intencji po Mszy św.
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia !