• Niedziela: święto św. Marii Magdaleny
    • Wtorek: wspomnienie św. Kingi, dziewicy
    • Środa:
      • Święto św. Jakuba, Apostoła
      • W kościółku św. Jakuba uroczysta Msza Święta odpustowa z procesją o g.18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych, którym św. Jakub patronuje od chwili chrztu, czy też bierzmowania.
      • W tym dniu swojego patrona św. Krzysztofa czczą kierowcy i podróżujący. Po Mszy św. o godz. 18:00 wokół kościoła parafialnego błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Pojazdy pobłogosławimy również przed kościołkiem po zakończeniu uroczystości odpustowej.
      • Również we środę swoje imieniny obchodzi ks. wikariusz Krzysztof Rusnak i pomagający w naszej parafii ks. Jakub Szyrszeń, których polecamy Waszej modlitwie, życząc wielu łask Bożych i opieki naszej  Pani Myślenickiej. Msza św. w intencji ks. Solenizanta we środę o g.18:00.
    • Czwartek: wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
    • Sobota: Msza Święta wieczorna w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • W przyszłym roku 24 sierpnia będziemy obchodzić 50-lecie Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Myślenickiej, dokonanej przez ówczesnego Metropolitę Krakowskiego Kardynała Karola Wojtyłę. W tym roku 24 sierpnia będziemy gościć w naszej parafii Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który uroczyście otworzy Jubileuszowy Rok Koronacji. Będziemy się na różne sposoby przygotowywać do tego szczególnego wydarzenia.
    • Zawiązał się już Komitet Organizacyjny Jubileuszu. Wkrótce zacznie działać jego biuro.
    • Już dzisiaj ogłaszamy konkurs na logo Jubileuszu 50-lecia. Prace można składać do 11 sierpnia 2018r. w kancelarii parafialnej. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  • Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która wyruszy z naszej Parafii w niedzielę 5 sierpnia, a poprowadzi ją ks. Jarosław. Zapisy codziennie od dzisiaj po Mszy św. wieczornej w salkach przy ul. ks. Piotra Skargi 4. Szczegóły na stronie internetowej Parafii.
    • W sobotę 4 sierpnia około godziny 18:30 przybędą do naszej Parafii Pielgrzymi z Mszany Dolnej zmierzający do Częstochowy. Kierujemy gorącą prośbę o przyjęcie pielgrzymów na nocleg. Zainteresowani mogą zgłaszać chęć ich przyjęcia w zakrystii lub po Mszach wieczornych w salce przy ul. ks. Piotra Skargi 4.
  • Nasza parafia włączy się w Pielgrzymkę Diecezji Krakowskiej do grobu św. Jana Pawła II w 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową. Organizujemy 9 -dniowy autokarowy wyjazd od 5 /piątek/ do 13 /sobota/ października 2018r. W programie oprócz Rzymu, Padwa, Asyż, Loreto, Manoppello, Monte Sant`Angelo, San Giovanni Rotondo. Koszt – 1890 zł. i 90 euro. Zapisy do końca lipca u ks. Proboszcza. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę – 500 zł. Zachęcamy do pielgrzymowania. Bliższe szczegóły na stronie internetowej parafii.
  • Dzisiaj po Mszach Świętych ofiarami do puszek możemy wesprzeć Misje w Peru, gdzie posługę pełni misjonarka nasza rodaczka Katarzyna Jawor.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia, a Solenizantom, Jubilatom obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.