• Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o g. 14:00.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w sprzątanie obejścia wokół kościoła.
  • Caritas Betania pragnie serdecznie podziękować za ofiarę 20 508 zł złożoną do puszek oraz 1 050 zł, które wpłynęły na konto bankowe na rzecz obozu dla osób niepełnosprawnych.
  • Również wyrazy wdzięczności za ofiarę 9 613 zł w ramach akcji Pola nadziei na rzecz chorych i cierpiących przesyła Hospicjum św. Łazarza w Krakowie
  • W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od g. 9:00. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • Spotkanie z rodzicami dzieci udających się na parafialny wyjazd wakacyjny na Mazury w najbliższy poniedziałek [jutro] o g. 19:00 w sali Domu katolickiego. W czasie spotkania prosimy o uregulowanie pozostałych kosztów wyjazdu.
  • Zapraszamy na koncert organowo – chóralny, w którym wystąpią: Pan Jacek Basista oraz chór Laudate Dominum pod dyrekcją pani Magdaleny Starzec dziś o g. 19:00.
  • Sekcja Tradycji Katolickiej zaprasza na wykład Krystiana Kratiuka, katolickiego dziennikarza i publicysty pod tytułem “Rola świeckich w czasach kryzysu Kościoła”, który odbędzie się 29 czerwca o g. 19:00 w Domu Katolickim.
  • Parafia św. Franciszka na Zarabiu wraz z biurem podróży Relax zaprasza na pielgrzymkę do Włoch w dniach od 21 do 29 września br.. Więcej szczegółów w gablocie parafialnej. Zapisy w Parafii na Zarabiu.
  • Pielgrzymka do sanktuarium m.in. w Świętej Wodzie, Sokółce, Gietrzwałdzie odbędzie się w dniach od 13 do 15 sierpnia br. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Środa – Wsp. św. Ireneusza biskupa
    • Czwartek – Uroczystość Świętych Piotra i Pawła
      • Msze św. w sanktuarium o g. 6.30; 8.00; 9.00, po południu o g. 16.30 i 18.00.
      • W kościółku o g. 14.15. Z racji Uroczystości kancelaria w czwartek nieczynna.
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota
      • 8:00 Wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Różaniec w tej intencji po Mszy św.
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice informuje, że do 30 czerwca br. trwa nabór wniosków w ramach pierwszej edycji Myślenickiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku do dyspozycji mieszkańców oddano prawie 850 tys. Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na czas rozpoczynających się wakacji!