• W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Mszę św. połączoną z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie i procesję wokół kościoła:
    • dziś o g. 17:15
    • w tygodniu o g. 18:00
    • Szczególne zachęcamy rodziców do pielęgnowania wśród dzieci pięknej tradycji sypania kwiatków oraz dzwonienia w czasie procesji eucharystycznej.
    • Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek.
  • Msza św. w rycie przedsoborowym zostanie odprawiona 25.06. o g. 11:30 w Kościółku św. Jakuba na Stradomiu.
  • Wspólnota Nazaret zaprasza na V jubileuszowe uwielbienie Jezusa w mocy Ducha Świętego Jezus na stadionie, które odbędzie się 1.07. w Warszawie na Stadionie Narodowym pod przewodnictwem o. Johna Bashobory.
    • Zapisy na wyjazd autokarowy w sklepiku KIK, Koszt ok. 110 zł.
  • Zapraszamy na koncert organowo – chóralny, w którym wystąpią: Pan Jacek Basista oraz chór Laudate Dominum pod dyrekcją pani Magdaleny Starzec 25.06. [niedziela] o g. 19:00 w naszym Sanktuarium.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Środa – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
    • Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Uroczystą Mszę św. przy ołtarzu Serca Pana Jezusa połączoną z procesją o g. 18:00. W tym dniu można uzyskać odpust za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia Najmilszy Jezu. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • Sobota – Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela oraz Wsp. Niepokalanego Serca NMP
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie
    • Piątek
      • 8:00 Dziękczynna za miniony rok szkolny i katechetyczny, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli, katechetów oraz pracowników naszych szkół.
      • 9:30 Dziękczynna dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych
      • Spowiedź dla dzieci i młodzieży na Zakończenie Roku Szkolnego w czwartek od g. 16:00.
    • Sobota
      • 7:30 O błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży pw. Niepokalanego Serca Maryi
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
    • Niedziela – 12:30 Dziękczynna z okazji Dnia Spółdzielca, z prośbą o potrzebne łaski dla Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska Myślenice, pracowników i ich rodzin.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli!