• W naszej wspólnocie parafialnej Uroczystość I Komunii Św. dla dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej na Mszach Świętych o g. 9:30 i 11:00.
    • Nabożeństwo popołudniowe dla dzieci pierwszokomunijnych o g. 15:30 i 16:30.
    • Przez cały nadchodzący tydzień zapraszamy dzieci w strojach komunijnych wraz z rodzicami na nabożeństwo majowe o g. 17:30 i Mszę Św. o g. 18.00. W czasie nabożeństw prosimy o udostępnienie ławek dla dzieci.
    • W sobotę, na zakończenie Białego Tygodnia Msza św. o g. 10:00.
    • Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za posprzątanie świątyni i placu wokół kościoła na dzisiejszą uroczystość jak również za złożoną ofiarę.
  • Nabożeństwo majowe dziś i w tygodniu o g. 17:30.
  • W szóstym tygodniu Wielkanocy zanosimy swoje błaganie do Boga o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Ta intencja towarzyszyć nam będzie podczas śpiewu litanii do Wszystkich Świętych wokół kościoła w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy św. o g. 8:00.
  • Serdecznie zapraszamy dzieci z klas III, IV i V szkoły podstawowej na wakacyjny wyjazd na Mazury w dniach od 22 do 29. 07 (lipiec). Będzie to okazja do odpoczynku, a także pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu: 500 zł. Zapisów wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 200 zł można dokonać w kancelarii parafialnej. Opiekę w czasie wyjazdu będzie sprawował ks. Mirosław wraz z grupą animatorów.
  • Osoby wyjeżdżające na spotkanie młodych Lednica 2000, zapraszamy na adorację do Kaplicy MB Myślenickiej we wtorek o g. 19:00. Po niej spotkanie organizacyjne w salce przy ul. Piotra Skargi.
  • Msza św. w rycie trydenckim zostanie odprawiona 28.05. o g. 11:30 w Kościółku św. Jakuba na Stradomiu. Odprawi ją kapłan z Bractw Kapłańskiego Św. Piotra.
  • W najbliższą sobotę 27.o5. o g. 9:00 w katedrze na Wawelu święcenia kapłańskie przyjmie nasz parafianin, diakon Krakowskiego Seminarium Duchownego –Marcin Jakubiak. W tych dniach jego osobę i kapłaństwo zawierzajmy Panu Bogu oraz Matce Najświętszej, upraszając dla niego potrzebnych łask. Początek uroczystości prymicyjnych w naszym kościele w niedzielę, o g. 12:00. Serdecznie zapraszamy!
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Środa – wsp. Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
    • Piątek – wsp. św. Filipa Nereusza, prezbitera
  • Z intencji mszalnych
    • Poniedziałek – 18:00 o dobre urodzaje i w intencji mieszkańców Dolnego Przedmieścia [Msza św. przy kapliczce na Dolnym Przedmieściu]
    • Sobota – 18:00 w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
    • Niedziela – 18:00 w intencji Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska Myślenice, za pracowników i ich rodziny, o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia.