Ogłoszenia – Poniedziałek Wielkanocny (5.04.2021)

• Msze Święte są dzisiaj w porządku  niedzielnym.
    • Do najbliższej niedzieli trwamy w Oktawie Wielkanocy Msze Święte  będą sprawowane według dotychczasowego porządku. Wejście do kościoła możliwe jest tylko drzwiami głównymi, wewnątrz może w liturgii uczestniczyć 40 osób. Komunię świętą rozdajemy również na zewnątrz, przed głównymi drzwiami.
      • Msze Święte z naszego Sanktuarium są codziennie transmitowane
      • Piętnaście minut przed Mszą Świętą wieczorną odprawiamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia.
    • Niedziela – Święto Miłosierdzia Bożego
      • Nabożeństwo Uczczenia Obrazu Bożego Miłosierdzia i zawierzenie świata Bożemu Miłosierdziu o 15:00 – zapraszamy.
  • Okazja do spowiedzi  w tygodniu od 6:30 do 8:30 i od 17:00 do 18:30. Spowiadamy w kościele.
  • W piątek z racji trwającej oktawy Zmartwychwstania Pańskiego  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • Środa:
      • 8.00 w intencji trwałości i świętości  małżeństw oraz bł. Boże w rodzinach. Po Mszy świętej modlitwy w tej  intencji.
      • 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: 18:00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Piątek: 18:00 w intencji aktorów Grupy Misterium i ich rodzin
    • Sobota: 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani Myślenickiej
  • Modlitwa uwielbienia prowadzona przez Wspólnotę „Nazaret” w środę o 19:30 – zapraszamy.
  • W Różach Różańcowych zmieniamy dzisiaj  tajemnice Różańca. Nie będzie spotkania  w kościele.
  • Serdeczne Bóg zapłać mówimy  wszystkim, którzy czując odpowiedzialność za parafię,  w tym trudnym czasie, wspierają ją na różne sposoby.
  • Życzymy wszystkim trwania w radości płynącej ze Zmartwychwstania  Chrystusa.
  • W minionym tygodniu odeszli   do wieczności: śp. Józef Rogowiec, śp. Janina Czyrnek, śp. Stanisław Ślęczka. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im  wieczne spoczywanie.

Dofinansowanie remontu kapliczki na Studzience