• Msze Święte są dzisiaj w porządku  niedzielnym.
    • Do najbliższej niedzieli trwamy w Oktawie Wielkanocy. Zachęcamy do codziennego uczestnictwa we Mszy Świętej i Komunii Świętej.
    • Piętnaście minut przed Mszą Świętą wieczorną odprawiamy Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia
    • Sobota:
      • Wspomnienie św. Jerzego.
      • Uroczystość św. Wojciecha przeniesiona na 26 kwietnia
    • Niedziela: Święto Miłosierdzia Bożego
      • Nabożeństwo Uczczenia Obrazu Bożego Miłosierdzia i zawierzenie świata Bożemu Miłosierdziu o 15:00.
  • W piątek z racji trwającej oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • Środa: 18:00 o uzdrowienie i uwolnienie
    • Niedziela: 8:00 w intencji poległych Myśleniczan w czasie II Czarnej Niedzieli
  • Nadal trwa modlitwa adoracyjna w intencji pokoju w nocy z piątku na sobotę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie w piątek po Mszy Św. o 18:00.
  • Ukraińców przebywających na Ziemi Myślenickiej zapraszamy na nabożeństwo w języku ukraińskim w sobotę o 16:30 w naszym kościele.
  • Klasy  szóste zapraszamy na spotkanie w ramach przygotowania do Bierzmowania w piątek o 17:00 do Domu Parafialnego przy ul. 3 Maja.
  • W czasie kiermaszu palm i ozdób wielkanocnych na rzecz misji i pomocy Kościołowi na Wschodzie uzbieraliśmy kwotę 5.530,00 zł. Dziękujemy uczniom  i nauczycielom  ze Szkoły Podst. nr 2 oraz ofiarodawcom.
  • Nasza Parafia organizuje samolotową pielgrzymkę do Fatimy  i Santiago de Compostella  w Hiszpanii w terminie od 15 do 22 września tego roku. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablotkach. Zapisy do końca kwietnia u ks. Proboszcza.
  • Polecamy świąteczne numery  „Gościa Niedzielnego”  i  „Małego Gościa” dla dzieci.
  • Życzymy wszystkim trwania w radości płynącej ze Zmartwychwstania  Chrystusa.
  • W minionym tygodniu odeszły   do wieczności: śp. Stefania Dawidczyk, śp. Anna Figiel, śp. Lucyna Stasiak. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im  wieczne spoczywanie.