• Dzisiejsza składka przeznaczona jest na organizowanie Światowych Dni Młodych.
  • Nabożeństwo majowe dziś o godz. 17:30.
    • W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 18:00.
    • Bardzo serdecznie zachęcamy w tym ostatnim tygodniu maja, aby kto jeszcze nie był na nabożeństwie majowym, w tym tygodniu uczcił swoją obecnością i modlitwą Matkę Najświętszą.
    • W niedzielę 31.05.2015 zakończenie nabożeństw majowych z procesją.
  • Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. odprawiamy w kościele parafialnym o godz. 6:30, 8:00 i 9:00, a po południu o godz. 16:30 i 18:00. W kościółku o godz. 14:15.
  • W środę na Mszy św. o godz. 18:00 ks. bp Jan Zając udzieli młodzieży z klas trzecich gimnazjalnych z naszej parafii sakramentu bierzmowania.
    • Przed bierzmowaniem zapraszamy młodzież do kościoła w poniedziałek i we wtorek na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej będzie próba przed bierzmowaniem.
    • We wtorek natomiast od godz. 16:00 będzie spowiedź dla młodzieży przystępującej do bierzmowania. Zapraszamy również do spowiedzi świadków, rodziców, rodzeństwo.
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • Wtorek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
    • Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    • Piątek – wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej, dziewicy
    • Sobota– wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika
  • W sobotę 30.05.2015 na Hali Krupowej o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. w 10 rocznicę śmierci goprowca Ryszarda Sali i ludzi gór
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
    • W tym dniu w naszej archidiecezji krakowskiej kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
    • W tym dniu będziemy w naszej parafii przeżywać 40 – lecie święceń kapłańskich naszego ks. prob. Andrzeja Burka.
      • Uroczysta Msza św. jubileuszowa zostanie doprawiona o godz. 11:00 na którą wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
      • Z tej okazji już teraz ks. proboszczowi życzymy obfitości łask Bożych. Siły i powrotu do zdrowia, a Matka Najświętsza nasza Pani Myślenicka, by miała go w swej opiece i upraszała potrzebne łaski.
    • W niedzielę, 31.05.2015 razem z wieloma miastami w Polsce organizujemy Marsz dla Życia i Rodziny, aby dać wyraz naszemu szacunkowi dla świętości życia.
      • Gromadzimy się na Rynku o godz. 15:00.
  • W najbliższych dniach rozpoczynamy prace na cmentarzu parafialnym głównej alei.
    • Zostanie zrobione odwodnienie i położony nowy chodnik od bramy głównej przez cały cmentarz.
    • Wszystkim którzy składają ofiary w kopertach na ten cel serdeczne Bóg zapłać.