• W minionym tygodniu w naszej parafii zakończyliśmy wizytację duszpasterską zwaną kolędą. Za bardzo życzliwe przyjęcie kapłanów w waszych domach i za ofiary złożone serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Część z ofiar otrzymanych na kolędzie księża złożyli na Misje Katolickie, na budownictwo sakralne, pomoc starszym kapłanom, Seminarium Duchowne oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
 • Nieszpory dziś o godz. 17:30
 • Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu wspominamy:
  1. Wtorek
   1. Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  2. Środa
   1. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
   2. W tym dniu obchodzimy XXII Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji wszystkich chorych oraz tych, którzy opiekują się chorymi. Będzie również możliwość przyjęcia sakramentu Namaszczenia Chorych.
  3. Czwartek
   1. Zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami o godz. 17:30
   2. Również w tym dniu zapraszamy wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne na plebanie o godz. 19:30
  4. Sobota
   1. Święto Świętych Cyryla, Mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy
   2. Chętnych do uczestnictwa w Studium Apostolstwa Świeckich zapraszamy w sobotę na Mszę św. do kaplicy Matki Bożej o godz. 9:00.
 • Grupa „Misterium” – wraz z reżyserem Piotrem Piechą – aktorem Teatru Ludowego zaprasza na wyjątkowe przeżywanie Miłości Odkupienia.
  1. Pierwsze spektakle Misterium Męki Pańskiej na scenie Domu Katolickiego już w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu 22 lutego o godz. 15:00 i 18:15.
  2. Wejściówki można odbierać dziś w zakrystii, a w tygodniu w sklepie KIK-u.
  3. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej parafii.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 14:00 rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post.
 • Wszystkim, którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach jak również na konto parafialne na pokrycie kosztów remontu serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!