• Z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj po każdej Mszy Św. odprawiamy Adoracje Najświętszego Sakramentu.
  • Po Mszy św. o godz. 14:00 zmiana tajemnic różańca, a zaraz po niej Droga Krzyżowa Arcybractwa Różańcowego.
  • O godz. 17:00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  • Przez cały Wielki Post zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia do kościoła parafialnego o godz. 15:00
  • W środę obchodzimy Święto Św. Kazimierza, patrona Archidiecezji krakowskiej.
  • W czwartek zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami o godz. 17:30
  • W każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową:
    • dzieci o godz. 16.00 ( W tym tygodniu najpierw będzie Msza Św. pierwszo-piątkowa, a następnie Droga Krzyżowa)
    • starszych o godz. 17:30
    • młodzież o godz. 19:00 (W tym tygodniu o 19:00 poprowadzi Drogę Krzyżową grupa AA)
    • Arcybractwo Różańcowe doprawia Drogę Krzyżową w każdą niedzielę o godz. 15:00
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  • Przed pierwszym piątkiem spowiadamy na wszystkich Mszach Św.
  • W pierwszy czwartek i w pierwszy piątek od godz. 15:00 z przerwą w spowiedzi od godz. 16:30 – 17:00 . Msza Św. w pierwszy piątek dla dzieci o godz. 16:00, a po niej Droga Krzyżowa dla dzieci.
  • W sobotę od godz. 9:00 odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii.
  • W piątek, sobotę i w przyszłą niedzielę ostatnie spektakle Misterium Męki Pańskiej. Wejściówki możemy odebrać dziś po Mszy św. w zakrystii a w tygodniu w sklepie KIK-u.
  • W gablocie przy kościele znajduje się ogłoszenie z Urzędu Miasta i Gminy odnośnie opłat za zagospodarowanie odpadów komunalnych i terminów płatności. Prosimy o zapoznanie się z tą informacją.
  • Wszystkim którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach jak również na konto parafialne serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  • Z intencji Mszalnych na najbliższy tydzień:
    • Środa, godz. 18:00 – O trwałość i świętość małżeństw oraz o bł. Boże w rodzinach. A o godz. 17:30 różaniec w tej intencji.
    • Czwartek, godz. 18:00 – O bł. Boże dla Dobroczyńców i Woluntariuszy Parafialnego Zespołu Caritas „Betania”
    • Sobota, godz. 8:00 – Wynagradzająca Bogu za grzech świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
    • Sobota, godz. 18:00 – Podziękowania i prośby do Matki Bożej
  • Fundacja „Tuliano” od kilku lat prowadzi bezcenną inicjatywę zbierania i przekazywania różańców osobom przebywającym w zakładach karnych. Również w tym roku ponawiają apel – Jeśli ktoś ma różańce zniszczone, porozrywane, brakujące części (mogą też być całe) to bardzo prosimy o przyniesienie ich do kościoła. Przy bocznym ołtarzu przez najbliższe dwa tygodnie będzie przygotowany pojemnik na te różańce. Różańce te są przez osoby zaangażowane w fundacji naprawiane a następnie poświęcane i przesyłane do więźniów za pośrednictwem księży kapelanów. Wszystkim, którzy włączą się w tą bezcenną inicjatywę serdeczne Bóg zapłać.