Ogłoszenia na 2-gi dzień Świąt (Św. Szczepana – 26.12.2015)

• Trwamy w oktawie uroczystości Narodzenia Pańskiego. „Wczoraj święciliśmy Narodziny ziemskie wiecznego Króla, a dziś obchodzimy chwalebną mękę [Jego] żołnierza” – Świętego Szczepana, pierwszego męczennika. Niech radość z przyjścia na świat Zbawiciela towarzyszy nam nieustannie, zwłaszcza przez dni oktawy, która potrwa do 1 stycznia, czyli do Nowego Roku. Zapraszamy każdego dnia na spotkanie z Panem Jezusem w Eucharystii.
  • Ofiary złożone dzisiaj na tacę, za które składamy serdeczne podziękowania, są przeznaczone na utrzymanie katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.
  • Jutro niedziela Świętej Rodziny. Na końcu każdej Mszy Świętej udzielimy rodzinom i małżonkom specjalnego błogosławieństwa.
  • Jutro również przypada wspomnienie św. Jana, apostoła i ewangelisty – patrona gorliwie nam pomagającego ks. radcy Jana Kęska, któremu już dziś życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki naszej Myślenickiej Pani, zdrowia oraz pogody ducha na każdy dzień. Msza Św. w intencji ks. solenizanta jutro o g.8:00.
  • W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie rozdamy deklaracje zakwaterowania, prosząc o gościnność dla młodych ludzi. Potrzebujemy ok. 1200 noclegów. Na dzień dzisiejszy brakuje nam 800 miejsc
  • Przypominamy,      że odpowiedzi na wszystkie pytania związane z organizacją ŚDM uzyskamy w Biurze – w salce oazowej przy ul ks. P. Skargi w każdą niedzielę od godz. 9:00 do 12:00.
  • Duszpasterskie odwiedziny kolędowe rozpoczniemy w poniedziałek 28 grudnia. Program całej kolędy został umieszczony na stronie internetowej parafii.