• Nieszpory o g.17.30.
    • Wtorek: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
    • Środa: wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
    • Środa: o g.18:00 w intencji trwałości i świętości małżeństw oraz o bł. Boże w rodzinach. Po Mszy Świętej o g. 8:00 adoracja w tych samych intencjach
    • Czwartek: o g.18:00 o bł. Boże dla dobroczyńców i wolontariuszy Parafialnego
      Zespołu Caritas „Betania”
    • Sobota: o g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
    • Niedziela: o g.12:30 za Zmarłych z Bractwa Różańcowego – intencja od odmawiających Różaniec w niedzielę o g.12:00
  • W ramach przygotowania do Bierzmowania zapraszamy młodzież klas trzecich gimnazjum we wtorek na g.18:00 na Mszę Świętą. Po niej konferencja.
  • Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowy, dowóz księży, poczęstunek oraz złożone ofiary. Część z nich przeznaczona jest na Fundusz Bratniej Pomocy Kapłańskiej dla księży Chorych i Emerytów, na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, na pomoc misjonarzom, oraz na działalność naszej Kurii. Mówiąc Bóg zapłać, obejmujemy Was naszą wdzięczną modlitwą.
    Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć Kolędy w wyznaczonym terminie, mogą zaprosić kapłana w najbliższymi czasie.
  • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu „Betania”. Od 11 lutego Zespół , będzie pomagał w rozliczeniach PIT za 2018r. w zamian za oddanie 1% na Betanię. Prosimy o przyniesienia rozliczenia za 2017.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary składane w kopertach, na tacę i na konto parafii na rzecz remontu murów okalających plac kościelny i renowację ołtarza głównego w kościółku św. Jakuba.
  • Rodzina Pana Grzegorza Proszkowiec, dziękuje za wsparcie okazane w minioną niedzielę ofiarą do puszek – złożyliście 14.421,00 zł i 5 euro.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o przebaczeniu – „albo się pojednamy, albo pozabijamy”; jaką rolę odgrywa muzyka w rozwoju dzieci i dorosłych. Jest też „Źródło”.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w Boże błogosławieństwo i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej parafii śp. Barbara Piasecka .Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie.
  • Ogłoszenie niekościelne:
    • Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice prosi małżeństwa obchodzące w 2019 r. Złote Gody (50 lat małżeństwa), o zgłoszenie się osobiście do 28 lutego 2019r. w Urzędzie Stanu Cywilnego, celem potwierdzenia chęci uczestniczenia w uroczystościach odznaczenia medalami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie.