• Nabożeństwo Majowe dzisiaj i w tygodniu o 17:30.
    • Poniedziałek: wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy
    • Wtorek: Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski
    • Czwartek: wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana
    • Sobota: wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny
    • Niedziela: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
    • Środa:
      • 18:00 w intencjach zbiorowych
      • 18:00 o uwolnienie i uzdrowienie
    • Sobota:
      • 18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani Myślenickiej
      • 19:30 Msza Święta wspólnoty „Nazaret”
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące, dawne „dni krzyżowe”. Klęski żywiołowe zdarzają się coraz częściej, wszystkim nam grozi brak wody, ludzi głodujących na świecie ciągle przybywa. Dlatego zapraszamy w te dni do wspólnej modlitwy. Po Mszy Świętej o 8:00 procesja błagalna wokół kościoła ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych.
  • Msza Święta dla Osób głuchych w piątek o 15:30.
  • W sobotę na Mszach Świętych o 9:30 i 11:30 oraz w niedzielę o 11:00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas trzecich. Obejmijmy je naszą modlitwą. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin będzie w piątek od 16:00 do 17:00.
  • Trwa modlitwa adoracyjna w intencji pokoju w nocy z piątku na sobotę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie w piątek po Mszy Świętej o 18:00.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, że o losach świata decyduje nasza pokuta, a nie siła militarna.
  • Niech w tym majowym tygodniu towarzyszy nam Boże błogosławieństwo i opieka Matki Najświętszej.
  • W minionym czasie odeszli do wieczności: śp. Bogusław Horabik, śp. Maria Pindela. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.