• Koncert “Ave Maria woła cały świat – Pieśni Maryjne” realizowany przez blisko 100 artystów z Zespołu Pieśni i Tańca “Ziemia Myślenicka” w połączeniu z Krakowską Młodą Filharmonią oraz chórów z terenu Miasta i Gminy Myślenice i Chóru Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, odbędzie się w naszym Sanktuarium dzisiaj o 16:30 – zapraszamy. Nie będzie już nabożeństwa majowego.
  • Nabożeństwo majowe w ciągu tygodnia o 17:30.
    • Poniedziałek: Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, patrona Polski i archidiecezji krakowskiej
      • Modlitwą obejmijmy ks. Kardynała Stanisława Dziwisza w dniu imienin.
    • Sobota: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy
      • Od 40 lat w naszym Sanktuarium są sprawowane Nabożeństwa Fatimskie. W tym roku poprowadzi je ks. Andrzej Wciślak, pracujący w Wydziale Katechetycznym naszej Kurii. W programie:
        • o 17:15 spotkanie dla dzieci
        • o 18:00 Msza Święta z kazaniem
        • o 19:00 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem
        • o 20:00 Msza Święta z kazaniem, a po niej procesja maryjna – zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.
    • Niedziela: uroczysta procesja ku czci św. Stanisława biskupa i męczennika, z udziałem Episkopatu Polski, wyruszy z Wawelskiego Wzgórza o 9:00, a zakończy się Mszą Świętą na Skałce. Jak najliczniejszy udział w krakowskich uroczystościach niech będzie naszym wspólnym świadectwem wiary w Boga, miłości do Niego i pokładanej w Nim nadziei – pisze arcybiskup Marek Jędraszewski, zapraszając do udziału w nich.
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: 18:00 Za Zmarłych wypominanych
    • Niedziela: 8:00 w intencji Ojczyzny
  • Różaniec w intencji Ojczyzny jutro po Mszy Świętej o 8:00.
  • Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie w środę o 18:45 w kościele.
  • Trwa modlitwa adoracyjna w intencji pokoju w nocy z piątku na sobotę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie w piątek po Mszy Świętej o 18:00.
  • Spotkanie i Msza Święta Rodziny Szkaplerznej i Róży Matki Bożej Szkaplerznej będzie w sobotę o 10:00 przy Kapliczce „Na Studzience”.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, czy da się zorganizować Pierwszą Komunię tak, aby komercyjna otoczka nie zasłoniła jej istoty, czyli spotkania z żywym Bogiem.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Józefa Fijał, śp. Jan Lenert. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.