• Nieszpory o 17:30.
    • Wtorek: wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
    • Czwartek: Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej)
      • Msze Święte
        • w kościele:  6:30, 8:00, 9:30, 16:30,  18:00;
        • w kościółku św. Jakuba: 14:15.
      • Na każdej Mszy Świętej poświęcenie świec – gromnic.
      • W tym dniu składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
    • I czwartek: wspomnienie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła. Poświecenie jabłek i  błogosławieństwo świecami św. Błażeja na Mszy Świętej o 8:00 i 18:00.
    • Niedziela: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody na Mszach Świętych o 8:00 i 12:30.
    • Środa: 8:00 w intencji trwałości i świętości małżeństw  oraz o bł. Boże w rodzinach. Po Mszy Świętej modlitwy w tej intencji
    • Czwartek: 18:00 o bł. Boże dla dobroczyńców i wolontariuszy  „Betanii”
    • Piątek: 16:00 w intencji dzieci z klas 4, rodziców i nauczycieli
    • Sobota: 8:00 wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
    • Niedziela: 9:30 w intencji Róży Różańcowej p.w. „Gwiazdy Zarannej”.
  • Spotkanie Opłatkowe Róż Różańcowych dzisiaj po Mszy Świętej o 14:00.
  • Modlitwa uwielbienia prowadzona przez Wspólnotę „Nazaret” w środę o 19:30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy  piątek miesiąca. Spowiadamy codziennie od 6:30 do 8:30 od 17:00, dodatkowo w czwartek i w piątek od 15:00 do 18:30. Msza Święta dla dzieci w pierwszy piątek o 16:00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w I czwartek po Mszy wieczornej do 20:00.
  • Chorych w domach odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od 9:00. Zapisujemy ich w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o wartości spowiedzi oraz o mężczyznach działających w ramach wspólnot „Mężczyźni św. Józefa”.
  • Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Libanu do grobu św. O. Charbela od 12 do 20 września oraz obóz dla dzieci na Chorwacji od 23.07 do 03.08. Wkrótce szczegóły.
  • Dziękujemy Panu Maciejowi Zającowi za pomoc sprzętem w odśnieżaniu placu kościelnego.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień, szczególnie dzieciom i młodzieży na czas ferii zimowych.