• Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako Niedzielę Słowa Bożego pod hasłem zaczerpniętym z Ewangelii św. Jana: “Ogłaszamy wam to, co widzieliśmy” (1 J 1,3).
  • Nieszpory o 17:30.
    • Wtorek: wspomnienie św. Franciszka Salezego
    • Środa: Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
    • Czwartek: wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
    • Sobota: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota:
      • 10:00 w intencji Róż Różańcowych modlących się w stałych intencjach, po Mszy Świętej spotkanie.
      • 18:00 w intencji podziękowań i próśb do MB Pani Myślenickiej.
    • Niedziela: 8:00 w intencji Parafian, których odwiedził P. Kościelny i P. Organista w czasie roznoszenia opłatków
  • Młodzież klas ósmych w ramach przygotowania do Bierzmowania zapraszamy na wspólne kolędowanie w kościele we wtorek o 17:00.
  • Spotkanie Opłatkowe Róż Różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 14:00.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o procesie beatyfikacyjnym Heleny Kmieć oraz obszerną recenzję książki osobistego sekretarza Benedykta XVI opowiadającą o latach spędzonych u boku zmarłego papieża. W „Małym Gościu” dla dzieci modlitwa za babcię i dziadka. W tygodniku „Niedziela” artykuł o naszej Parafiance P. Bogumile Leśniak, która kończy 100 lat.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Barbara Łapa, śp. Krzysztof Szlachetka. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.
  • Ogłoszenia niekościelne:
    • Burmistrz MiG Myślenice zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Myślenice na spotkanie informacyjne o nowej odsłonie rządowego programu „Czyste Powietrze” w czwartek o 17:30 w Muzeum Niepodległości w Myślenicach  ul. Traugutta 11.
    • Spotkanie z cyklu rozmowy o Polsce z dr Jarosławem Szarkiem Prezesem Instytutu Pamięci Narodowej w latach 2016-2021 w poniedziałek 19:00 w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja. Organizatorzy zapraszają.