• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.17:00.
  • W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • dzieci o godz.16:00,
    • młodzież o godz. 19:00,
    • dorosłych o godz. 17:30
  • Ostatni spektakl Misterium Męki Pańskiej – Misterium Wojennego, w sobotę 12.03.2016 o godz. 18:30. Rezerwacja wejściówek tylko telefonicznie. Numer telefonu na plakatach, stronie internetowej.
  • Również w sobotę w naszym sanktuarium o godz. 19:00 Koncert Wielkopostny Myślenickiej Orkiestry „CONCERTINO”.
  • W przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18:00 rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dorosłych / druga tura /, które wieczorami do środy 16 marca o godz. 19:30 poprowadzi Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak specjalizujący się w teologii duchowości kapłaństwa i laikatu.
  • W piątek 18 marca po Mszy św. o godz. 21:00 z kościołka św. Jakuba na Stradomiu do Kalwarii wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Jej istotą jest indywidualne spotkanie z Bogiem. Dlatego odbywa się nocą w ciszy przez miejsca poza zabudowaniami / jej długość ok. 40 km /. Szczegóły na stronie internetowej EDK lub na stronie parafii.
  • Do w kinie MUZA w MOKiS wyświetlany jest film “Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać” poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych. Szczegóły na stronie internetowej Ośrodka Kultury.
  • W dniu dzisiejszym polecamy w hali widowiskowo – sportowej na Zarabiu Charytatywny Memoriał im. Stacha Cichonia. Więcej informacji na stornie www.orzelmyslenice.futbolowo.pl
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
  • Kilka ważnych informacji w związku z organizacją ŚDM