• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o  17:00.
  • Nabożeństwa pasyjne w  tym tygodniu.
    • W środę Drogę Krzyżową o 15:00 poprowadzi Klub Inteligencji Katolickiej.
    • W piątek o 16:00 Msza Święta z Drogą Krzyżową dla dzieci i o 17:15 dla dorosłych.
    • W piątek Droga Krzyżowa ulicami naszego Miasta w intencji pokoju na świecie i ustania wojny na Ukrainie. Zapraszamy Parafian oraz Ukraińców przebywających na Ziemi Myślenickiej. O 18:00 Msza Święta w kościele św. Brata Alberta,  o 18:45 rozpoczęcie Drogi Krzyżowej, na  jej zakończenie  o 20:00 Msza Święta w naszym Sanktuarium.
  • W sobotę zapraszamy na spotkanie pod hasłem: “Pod płaszczem Matki Bożej”. Rozpoczęcie Mszą Świętą o 10:00 w kaplicy Matki Bożej, następnie Uwielbienie – adoracja. Druga część spotkania w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja. Usłyszymy o tym, czym jest zawierzenie się Sercu Maryi w życiu świętych, Kościoła i naszym osobistym oraz o objawieniu się  Matki Bożej w Guadalupe i Jej  niezwykłym  Wizerunku na płaszczu Indianina Juana Diego. Spotkanie poprowadzą diakon Krzysztof Jakubiak i Renata Biała – absolwentka teologii, studentka Mariologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.
    • Piątek: 16:00 w intencji dzieci klas IV, ich rodziców i nauczycieli
    • I sobota: 8:00 wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokal.  Sercu NMP,
      • Zachęcamy do odprawiania nabożeństwa 5 pierwszych sobót, jako kontynuacji zawierzenia się  Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, o co  Maryja prosiła  w Fatimie.
      • 10:00  Msza Św. w intencji Rodziny Szkaplerznej – pół godz. wcześniej Różaniec
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
    • Spowiadamy codziennie w czasie Mszy Świętych oraz od 17:00, a w czwartek i w piątek od 15:00 z przerwą od 16:30 do 17:00. Msza Święta dla dzieci w piątek o 16:00.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w kwietniu, wyjątkowo nie w pierwszą sobotę miesiąca, lecz w drugą 9 kwietnia od 9:00.
  • Rodziców dzieci przygotowujących  się do I Komunii Świętej, zapraszamy na spotkanie w  kościele w środę o 19:00.
  • Baranki  wielkanocne i  świece – paschaliki przygotowane przez Caritas Diecezjalną – można nabyć dziś po każdej Mszy Świętej w sklepiku na placu kościelnym, a w tygodniu w sklepie religijnym na ul. Ks. Piotra Skargi.
  • W „Gościu Niedzielnym”  dalsza część rekolekcji  wielkopostnych – o grzechu zazdrości oraz artykuły o poświęceniu Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W tym czasie niepokoju niech MB Pani Myślenicka otoczy nas szczególną opieką.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Teresa Orlicka, śp. Maria Widomcka, śp. Grzegorz Ślęczka, śp. Edward Węgrzyn. Śp. Helena Kwinta, śp. Barbara Dyrda. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.