• Zapraszamy do modlitwy za zmarłych podczas Różańca z wypominkami dzisiaj o g.17.30 a w tygodniu o g.17.15.
    • Sobota: Święto św. Andrzeja, Apostoła
    • Niedziela: rozpoczynamy Adwent
    • Sobota: g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć na Mszach Świętych z kazaniami O. Bartymeusza Kędziora, Koordynatora ds. Nowej Ewangelizacji i referenta powołaniowego OO. Bernardynów wraz z Zespołem „Zapatrzeni” z Leżajska. Będzie możliwość nabycia płyt i akcesoriów związanych z duszpasterstwem powołaniowym.
  • Z okazji imienin obejmijmy naszą modlitwą ks. proboszcza Zdzisława Balona, ks. prałata Andrzeja Burka i ks. Janusza Korbela. Msza Święta w intencji ks. Janusza będzie we wtorek og.18.00, ks. Proboszcza we czwartek o g.18.00, a ks. Andrzeja w sobotę o g. 7.00.
  • Katechetów zapraszamy na spotkanie dzisiaj o g.19.00 na plebanii.
  • Pasieka zaprasza dzieci na bal u świętego Andrzeja w poniedziałek w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja.
  • Parafialny Zespól Caritas Betania wraz z Krakowską Kongregacją Kupiecką Oddział w Myślenicach, jak co roku zapraszają na wigilię dla osób samotnych i ubogich w niedzielę 15 grudnia. Zapisy od 26 listopada we wtorki podczas dyżuru Biura Betanii w budynku przy ulicy 3-go Maja 1 w g.15.00 do g.17.00.
  • Wart obejrzenia film “Nieplanowane” będzie grany w Kinie MUZA w Myślenickim Ośrodku Kultury jeszcze w dniach 26,27, 28 listopada o godz. 18.00.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, czy w Polsce jest przestrzegana wolność religijna. Ponadto w „Gościu” znajdziemy kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na rok 2020. Jest też „Źródło”.
  • Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i owocnego tygodnia pracy i nauki.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Stefania Pilch, śp. Barbara Suder, śp. Wiesław Kulig. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.