• Dziś na zakończenie Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan zapraszamy na nieszpory o godz. 17:30.
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
    • we wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
    • w środę – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
    • w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  • Parafialny Zespół Caritas „Betania” otrzymał dużą ilość jabłek do rozdania. Zapraszamy wszystkich do „Betanii” we wtorek od godz. 15:00.
  • W najbliższą sobotę i niedzielę Miejski Ośrodek Kultury i Sportu po raz dwudziesty piąty będzie organizatorem Myślenickiego Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i pastorałki”.
    • Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kolęd i pastorałek na przesłuchania konkursowe do MOKiS.
    • Początek w sobotę o godz. 15:00.
    • Koncert finałowy w niedzielę o godz. 18:00.
    • Szczegóły na plakatach.
  • Róże Różańcowe zapraszamy na opłatek do Domu Katolickiego w niedzielę 31 stycznia o godz. 15:00.
  • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  • Dobiegają końca duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii.
    • Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie, a ma takie pragnienie, może zgłosić się do zakrystii lub kancelarii i umówić na odpowiedni termin.
    • Drodzy Parafianie, za Waszą życzliwość, za wszystkie spotkania, rozmowy, ofiary pragniemy Wam wszystkim podziękować.
    • W przyszłą niedzielę wszystkie Msze św. w naszym sanktuarium i w kościółku ofiarujemy w Waszej intencji.
  • Również za tydzień ks. Włodzimierz Małota, misjonarz – nasz rodak zgodził się głosić kazania i przybliżyć nam Jubileusz Roku Miłosierdzia na misjach w Papui Nowej Gwinei, w której pracuje już 7 lat i do której ponownie wraca. Po Mszach św. będzie okazja datkiem do puszek wesprzeć jego misyjną posługę.
  • Polecamy w dniu dzisiejszym w Sieprawiu w hali sportowo widowiskowej koncert finałowy ogólnopolskich warsztatów Gospel o godz.17:30
  • Wszystkich, którzy odczuwają jakiś brak w swoim życiu zapraszamy do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych, które służą odnowieniu wiary.
    • Będą one przeprowadzone przez 9 kolejnych wtorków w godz. 19-21 w kościele parafialnym.
    • Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie udziału telefonicznie na numer podany na plakatach i ulotkach dostępnych przy kaplicy Matki Bożej.
    • Początek 2 lutego o 19:00.
  • Plan kolędy na stronie internetowej parafii (kliknij)