• Rozpoczynamy 15 Tydzień Biblijny, pod hasłem: „Wierzę w Kościół Ojca, i Syna, i Ducha Świętego”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. W ramach Narodowego Czytania Pisma Świętego sięgniemy w ciągu tygodnia, przed Mszą Świętą wieczorną, do Ewangelii według św. Jana.
    • Poniedziałek: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
    • Wtorek: Święto św. Marka, ewangelisty
      • Pamiętajmy w modlitwie o ks. Arcybiskupie Marku Jędraszewskim i ks. Marku Kościelniaku pomagającemu w pracy duszpasterskiej w naszej parafii, w dniu Ich imienin.
    • Piątek: wspomnienie bł. Hanny Chrzanowskiej
    • Sobota: święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora  Kościoła, patronki Europy
    • Jest to dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.
    • Rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika.
    • Niedziela: Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele
    • Sobota: 10:00 Msza Święta Rodziny Szkaplerznej i Róży Różańcowej MB Szkaplerznej
    • Niedziela: 14:00 w 79. rocznicę Drugiej Czarnej Niedzieli, za poległych  Myśleniczan straconych w Krakowie podczas masowej egzekucji w 1944r. – od Rodzin pomordowanych
  • Trwa modlitwa adoracyjna w intencji pokoju w nocy z piątku na sobotę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie w piątek po Mszy Świętej o 18:00.
  • Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w kościele w środę o 18:45.
  • W „Gościu Niedzielny” kilka znanych osób dzieli się świadectwem obecności słowa Bożego i jego przemieniającej mocy  w ich życiu.
  • Niech Boża opieka towarzyszy Wam przez cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszła   do wieczności śp. Aniela Pitala. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej  wieczne spoczywanie.