• Zapraszamy na Nieszpory adwentowe dziś o g. 17:30.
  • Roraty
    • dla dorosłych rano o g. 6:15,
    • dla dzieci o g. 18:00, w sobotę o g. 8:00.
      • Plansze roratnie z wklejonymi obrazkami dzieci przynoszą w piątek na Roraty, a w sobotę po Mszy św. o g. 8:00 otrzymają pamiątkowe upominki.
  • Parafialny Zespół Caritas Betania pragnie podziękować wszystkim Ofiarodawcom, Wolontariuszom, ludziom dobrej woli za pomoc w przeprowadzeniu przedświątecznej zbiórki żywności. Uzbieraliśmy 4214,21 kg żywności oraz 7811,03 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
    • Caritas Betania składa podziękowania także dzieciom oraz nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 2 za przygotowanie ozdób świątecznych na stół wigilijny.
    • Świece Caritas na stół wigilijny do nabycia dziś w kiosku na placu kościelnym, a w tygodniu w sklepie KIK-u.
  • Dziś również przy naszym kościele Kiermasz Bożonarodzeniowy stowarzyszenia działającego na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.
  • Sekcja Tradycji Katolickiej zaprasza na Mszę św. w rycie trydenckim 26 XII o g. 11:30 w Kościółku na Stradomiu.
  • Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty codziennie od g. 6:15 – 8:00 oraz od g. 17:00 – 18:30.
    • Spowiedź parafialna u nas w sobotę 23 XII od g. 6:15 – 12:00 i po południu od g. 14:00 – 18:00. Przerwy w spowiedzi: g.9:30 – 10:00 i 16:00 – 16:30.
    • W wigilię spowiadać będą tylko kapłani dyżurni od g. 6:30– 14:00.
    • W piątek spowiedź parafialna na Osiedlu.
  • W sobotę o g. 19:00 kościół będzie zamknięty aby rozpocząć sprzątanie i przygotowania na Święta.
  • Przedświąteczne odwiedziny chorych w najbliższy wtorek od g. 9:00. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • W niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia – wieczór szczególny wieczerzy wigilijnej, wspólnej modlitwy, dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń – wieczór pojednania i przebaczenia w naszych domach i rodzinach. Msze św. w tym dniu w tradycyjnym niedzielnym porządku.
  • Pasterka w naszym sanktuarium o g. 24:00. Taca na pasterce przeznaczona będzie na fundusz ochrony dzieci nienarodzonych.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 Msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Polecamy parafialną pielgrzymkę do Grecji śladami podróży misyjnych św. Pawła Apostoła. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 12 – 21 kwietnia 2018. Koszt – 1800zł + 140€. Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej. Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajdują się na plakatach, stronie internetowej parafii oraz ulotkach obok kaplicy Matki Bożej.
    • Serdecznie zapraszamy na Jasełka u Pisarki w reżyserii Marcina Kobierskiego i Młodzieży Oazowej. Najbliższy spektakl już dziś o g. 17:00 w Domu Katolickim. Na kolejne zapraszamy po Nowym Roku. Bezpłatne wejściówki można odebrać dzisiaj po Mszy Świętej w salce przy ulicy Ks. Piotra Skargi, a w tygodniu w kiosku KIK-u. Pozostałe terminy spektakli dostępne na plakatach oraz stronie internetowej Parafii.
    • Koncert organowo – skrzypcowy, podczas którego wystąpią Pan Tomasz Chorzalski oraz Pani Klaudia Dzieża dziś o g. 19:00 w naszym Sanktuarium.
  • Wszystkim życzymy wspaniałego przeżycia drugiej części Adwentu!