• XVIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie
  • Nieszpory adwentowe dziś o g. 17:30.
  • Godzinki w Adwencie o godz. 5:45!
  • Roraty
    • z kazaniem dla dorosłych rano o godz. 6:15,
    • dla dzieci o g. 18:00, w sobotę o g. 8:00.
  • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w kościele:
    • kl. 7 SP we wtorek o g. 18:00
    • kl. 2 GIM w piątek o g. 18:00.
    • Spotkanie rodziców kandydatów do Bierzmowania z kl. III GIM w piątek o g. 19:00 w Domu Katolickim.
  • Z kalendarium życia Kościoła:
    • Środa – Wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy
    • Czwartek – Wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
    • Środa – 18:00 – W intencji Ojczyzny oraz Ofiar Stanu Wojennego w 36 rocznicę tych tragicznych wydarzeń w historii naszego narodu.
    • Czwartek – 18:00 – Za zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium.
    • Sobota – 18:00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
    • Niedziela – 8:00
      • Za Strażaków, ich rodziny oraz sympatyków o wstawiennictwo św. Floriana
      • Za zmarłych Strażaków, ich rodziny oraz sympatyków
  • Zaproszenia:
    • Parafialny Zespół Caritas Betania wraz z Krakowską Kongregacją Kupiecką Oddział Myślenice zaprasza na Wigilię dla osób samotnych i ubogich 17 grudnia o g. 15:00 w budynku Strażnicy OSP Śródmieście. Zapisy wraz z odbiorem zaproszeń we wtorek (12 grudnia) między g. 15:00 a 17:00 w budynku Betanii.
    • Świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są do nabycia dziś w kiosku na placu kościelnym, a w tygodniu w sklepie KIK-u. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji.
    • Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice zaprasza na kiermasz ozdób świątecznych przy naszym kościele w przyszła niedzielę. Jego celem jest wsparcie działalności na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczone zostaną na turnusy rehabilitacyjne i zajęcia rozwijające ogólną sprawność podopiecznych.
    • Klub Gazety Polskiej zaprasza na koncert Polskie Grudnie Pawła Piekarczyka – barda nurtu patriotycznego – w najbliższą sobotę o g. 19:00 w Sali Lustrzanej MOKIS-u.
    • Polecamy koncert organowo-skrzypcowy, podczas którego w przyszłą niedzielę w naszym sanktuarium wystąpią Pan Tomasz Chorzalski oraz Pani Klaudia Dzieża.
    • Małopolska Szkoła Gościnności na Zarabiu zaprasza do podjęcia nauki w zawodzie Opiekun Medyczny oraz Terapeuta Zajęciowy. Kształcenie rozpocznie się w styczniu, wymaga ukończenia szkoły średniej i jest bezpłatne.
    • Serdecznie zapraszamy na Jasełka u Pisarki w reżyserii Marcina Kobierskiego z udziałem Młodzieży Oazowej. Najbliższe spektakle odbędą się 16 i 17 grudnia, a na kolejne zapraszamy po Nowym Roku. Wejściówki można odebrać dzisiaj po Mszy Świętej w salkach przy ulicy Księdza Piotra Skargi, a w tygodniu w kiosku KIK-u. Pozostałe terminy spektakli dostępne na plakatach oraz stronie internetowej Parafii.
  • Wszystkim życzymy radosnego czasu Adwentu!