Ogłoszenia – 25. niedziela zwykła (19.09.2021)

• Nieszpory o 17:30.
    • Poniedziałek: wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana i Towarzyszy
    • Wtorek: święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    • Środa: wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy
    • Czwartek: wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, kapłana
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani Myślenickiej
  • Młodzież klas ósmych, która w obecności rodziców, wyraziła wolę przystąpienia do Bierzmowania, rozpoczyna przygotowanie do tego sakramentu.
  • Chłopców klas trzecich i starszych, którzy chcieliby służyć przy Ołtarzu, zapraszamy na kurs dla kandydatów na ministrantów – pierwsze spotkanie w sobotę o 9:00.
  • Parafialny Zespół Caritas „Betania” zaprasza młodzież i dorosłych, do włączenia  się w charytatywne dzieła naszej parafii jako wolontariusze. Spotkania dla młodzieży są w drugie i czwarte czwartki miesiąca o 19:15, dla dorosłych w trzecie czwartki miesiąca o 19:00.
  • Grupa Misterium wraz z myślenicką Oazą serdecznie dziękują za oddane głosy na ich projekt w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Dzięki Wam udało się uzyskać dofinansowanie do cyklu wydarzeń teatralnych z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.  Każdego, kto chce świętować wraz z nimi, zapraszamy na  spektakl „Pogodynka” – dzisiaj – Dom Katolicki – 18:00.
  • Rozpoczął się demontaż ołtarza bocznego w kościółku  św. Jakuba w związku z jego konserwacją.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o aktualnych także dzisiaj objawieniach Matki Bożej w La Salette i mocne świadectwo więzionego przez wiele lat przez komunistów kard. Van Thuana.
  • Wszystkim Wam życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu.
Dofinansowanie remontu kapliczki na Studzience

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 11:30 (Msza św. trydencka) | 14:15