• Nieszpory o 17:30.
    • Od środy trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się, aby wszyscy wierzący w Chrystusa złączyli się w jednym Kościele, pod jednym Pasterzem.
    • Wtorek: wspomnienie św. Antoniego, opata
      • Kościół Katolicki w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.
    • Czwartek: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
      • W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o ks. Mariuszu Słoninie z racji imienin.
    • Piątek: wspomnienie św. Sebastiana, męczennika
    • Sobota: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
    • Niedziela: Niedziela Słowa Bożego
    • Środa:
      • 18:00 w intencjach zbiorowych
      • 18:00 o uzdrowienie i uwolnienie
    • Sobota: 10:00 Msza Święta dla Osób niepełnosprawnych
    • Niedziela: 14:00 w intencji Członków KIK-u oraz Ich rodzin
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach oraz Chór HURA zapraszają na koncert kolęd „Gloria in excelsis Deo” w środę o 17:00 w budynku Biblioteki. Szczegóły na plakacie.
  • Grupa Misterium zaprasza na Noworoczne Kolędowanie, w sobotę o 18:00 w Domu Katolickim. Datki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na rzecz Ukraińców zrzeszonych przy naszej Parafii.
  • Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 kolędują dzisiaj po Mszach Świętych od 8:00 do 14:00 dla misji. Zapraszamy i dziękujemy za okazane wsparcie.
  • Spotkanie Rady Parafialnej w środę o 19:00 na plebanii.
  • W poniedziałek kancelaria parafialna nieczynna
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o ostatnich chwilach i pożegnaniu papieża Benedykta XVI.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszły do wieczności z naszej parafii: śp. Helena Fąfara, śp. Anna Kurowska. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.