• Cieszymy się, z poprawy stanu zdrowia ks. Proboszcza Stanisława, który aktualnie przebywa jeszcze w szpitalu. Ks. Proboszcz przekazuje całej wspólnocie serdeczne pozdrowienia i podziękowania za Waszą modlitwę i zarazem dalej o nią prosi.
  • Serdeczne podziękowania kierują do nas dzieci ze SP nr 2 wraz z opiekunami za ofiarę zebraną podczas akcji “Kolędowanie dla misji w wysokości 3256 zł.
  • Dziś Nieszpory o godz. 17:30.
  • Spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas III odbędzie się 17 I (wtorek) o godz. 18:00.
  • Choć Roraty są już za nami to pragniemy zaprosić wszystkie dzieci, a szczególnie te, które złożyły plansze roratnie, na Mszę św. podsumowującą adwentowe zmagania 22 I (przyszła niedziela) na godz. 11:00.
  • Zapraszamy na Mszę św. śpiewaną w rycie trydenckim 22 I o godz. 11:30 w kościele św. Jakuba na Stradomiu. Odprawi ją kapłan z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piotra (FSSP)
  • Z kalendarium Kościoła
    • Wtorek – wsp. św. Antoniego, opata
    • Czwartek – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    • Sobota – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
      • W tym dniu 21 I, w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie o godz, 11, sprawowana będzie dziękczynna Eucharystia za 11 lat posługi Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza. Będzie to również ważna cząstka przygotowania do ingresu nowego Metropolity ks. bp Marka Jędraszewkiego.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 Msza św. z modlitwa o uzdrowienie
    • Sobota
      • 8:00 Dziękczynna w intencji Darczyńców wspierających zajęcia dla dzieci w Pasiece
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Ogłoszenia pielgrzymkowe
    • Wciąż trwają zapisy na pielgrzymkę parafialną do Rzymu i okolicznych sanktuariów Italii. Odbędzie się ona w terminie 09 – 17 marca 2017. Koszt – 1 900zł + 130€. Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajduje się na plakatach oraz na stronie internetowej parafii.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Miejska Bibliotek Publiczna w Myślenicach i chór Hura pod dyrekcją Magdaleny Starzec zapraszają na koncert kolęd pt. Wędrowali Trzej Królowie. Odbędzie się 18 I (środa) o godz. 17:00.
    • Parafia NSPJ w Bysinie zaprasza do swojej świątyni na Koncert Z Maryją przy Dziecinie, Katarzyny Nowak i Wiesława Ryszawego z Makowa Podhalańskiego oraz bysińskiej Grupy Mini Misterium, 20 I (piątek) o godz. 18:30. W programie m.in. Pieśni Maryjne i pastorałki.
    • W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, w kinie MUZA będzie wyświetlany film pt. “Józef i Maryja” (od 20 do 26 I.). Seanse 21 i 26.01. będą o godzinie 18, a w pozostałe dni o godz. 16:00
    • Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu zachęca do zapisu na Warsztaty Muzyki Gospel, które potrwają od 3 do 5 lutego. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej warsztatów.
  • Plan kolędy na najbliższe dni dostępny po kliknięciu
  • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, zdrowia i pogody Ducha na każdy dzień Waszego życia.
    Niech Pan nam Wszystkim błogosławi!