Ogłoszenia – 2. Niedziela Wielkiego Postu (12.03.2017) – Niedziela Ad Gentes

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17:00.
  • W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • dla dzieci o godz. 16:00,
    • dorosłych o godz. 17:30,
    • młodzieży o godz. 19:00.
  • Zapraszamy maturzystów, studentów, młodzież pracującą na kolejne spotkanie grupy Are You ready w najbliższą sobotę (18 III) o godz. 19:00.
  • Spotkanie przedpielgrzymkowe osób, które zgłosiły się na pielgrzymkę do Częstochowy, Lichenia, Niepokalanowa i Warszawy odbędzie się w najbliższą środę (15 III) po Mszy św. o godz. 19:00 w kaplicy szpitalnej. Zaprasza ks. Kapelan.
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bysinie zaprasza do nowo otwartej Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego. Poradnia będzie czynna w każdą środę od 19:00 – 20:00.
    • Ks. Proboszcz wraz z doradcą życia rodzinnego zapraszają narzeczonych, małżonków oraz osoby szukające wsparcia i pomocy.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa 18:00 – Msza z modlitwą o uzdrowienie
    • Czwartek 18:00 – Za zmarłych wypominanych
    • Sobota 18:00 – W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Grupa Misterium zaprasza na tradycyjne Misterium Męki Pańskiej „Ja was posyłam” w reżyserii Piotra Piechy (aktora krakowskiego Teatru Ludowego). Ostatnie wejściówki można odebrać dziś w zakrystii, a od poniedziałku w kiosku KiK-u, bądź zarezerwować mailowo lub telefonicznie. Szczególnie zapraszamy na dzisiejszy spektakl o 18:15. Cały dochód zostanie przekazany dla Alana i Mateuszka. Szczegóły na plakacie i stronie parafii.
    • Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na film dokumentalny o pielgrzymce do Santiago de Compostela pt. „Ślady stóp, który będzie wyświetlany w terminie od 17 do 23 III oraz na film o błogosławionej Karolinie Kózkównej pt. „Zerwany kłos w terminie od 24 do 30 III. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej ośrodka.
    • Krakowska Kongregacja Kupiecka oddział w Myślenicach, Muzeum Niepodległości oraz Urząd Miasta i Gminy organizują Konkurs Palm Wielkanocnych w Niedzielę Palmową (9 IV) o godz. 12:00 na myślenickim Rynku. Palmy maja być wykonane techniką tradycyjną. Regulamin konkursu znajduje się na stronie Muzeum. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.
  • Starosta Myślenicki oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. Średniawskiego w Myślenicach zapraszają do udziału w Targach Edukacyjnych Powiatu Myślenickiego w środę (15 III) od 9:00 do 14:00 w hali sportowej Zespołu Szkół przy ul. 3 maja 97b. W czasie Targów przedstawione zostaną oferty edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Myślenicki. Udział w Targach jest bezpłatny.
  • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych oraz opieki naszej Myślenickiej Pani.