• W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych oraz gimnazjalistów, młodzieży i studentów.
    • Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Andrzeja Gieronia ze zgromadzenia Księży Misjonarzy – naszego rekolekcjonistę, którego wraz z całą wspólnotą parafialną zawierzamy szczególnej opiece Myślenickiej Pani, prosząc o błogosławione owoce przeżywanych rekolekcji.
  • Dziś w naszym sanktuarium i kościółku Msze św. z naukami rekolekcyjnymi dla dorosłych.
  • Po Mszy św. o godz. 14:00 zapraszamy na Drogę Krzyżową, którą poprowadzi Arcybractwo Różańcowe.
  • O godz. 17:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi Ks. Rekolekcjonista. W czasie nabożeństwa będzie zbierana taca na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego.
  • Rekolekcje
    • Dorosłych zapraszamy na rekolekcje również w poniedziałek, wtorek i środę. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz.: 6:30, 8:00 i 18:00.
    • Dla gimnazjalistów w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 9:45.
    • Młodzież i studentów w poniedziałek, wtorek i środę o godz.19:30.
    • We wtorek w naszej parafii dzień spowiedzi rekolekcyjnej:
      • rano od godz. 7:30 – 12:00,
      • po południu od godz. 15:00 – 18:00,
      • przerwy o godz. 9:45 – 10:30 i 16:30 – 17:00.
    • Również we wtorek Msza św. dla chorych i starszych z nauką rekolekcyjną i z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 11:00. Przed Mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty.
    • W środę na Mszach św. na zakończenie rekolekcji będzie zbierana taca, którą przekażemy Ks. Rekolekcjoniście.
    • Program rekolekcji jest wywieszony na tablicach przykościelnych oraz jest zamieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej.
  • W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • dla dzieci o godz. 16:00,
    • dla dorosłych o godz. 17:30,
    • dla młodzieży o godz. 19:00.
  • Konferencja o zagrożeniach duchowych, którą poprowadzi ks. Egzorcysta odbędzie się we wtorek o godzinie 19:00 w Domu Katolickim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych życiem wewnętrznym, a w sposób szczególny Gimnazjalistów z klas: I, II i III.
  • Kolejne spotkanie Studium Apostolstwa Świeckich 11 III (sobota) o godz. 9:30. Po Mszy św. spotkanie w Domu Katolickim.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 Dziękczynna za ocalenie życia x. Proboszcza Stanisława – int. od Parafian
    • Czwartek – 18:00 Za zmarłych wypominanych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Grupa Misterium zaprasza na tradycyjne Misterium Męki Pańskiej “Ja was posyłam” w reżyserii Piotra Piechy (aktora krakowskiego Teatru Ludowego). Pierwsze spektakle już w przyszły weekend. Wejściówki można odebrać dziś w zakrystii, a od poniedziałku w kiosku KiK-u lub zarezerwować mailowo bądź telefonicznie. Szczególnie zapraszamy na spektakl charytatywny 12 marca o godz. 18:15, cały dochód zostanie przekazany na Mateuszka i Alanka. Szczegóły na plakacie i stronie parafii.
    • Zapraszamy również na charytatywne przedstawienie teatralne w wykonaniu nauczycieli Szkoły Podstawowej w Dobczycach na rzecz pięcioletniego chorego Patryka 8 III (środa) o godz. 18:00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.
  • Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w dobrym przeżywaniu czasu rekolekcji oraz w wiernej realizacji podejmowanych wielkopostnych postanowień i zobowiązań.