• Nieszpory o  17:30.
  • Msza Święta na Mikołaju dzisiaj o 14:30.
    • Poniedziałek: święto św. Teresy od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    • Wtorek: święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    • Środa: wspomnienie św. Klary
    • Piątek: święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej
    • Sobota: wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika
    • Niedziela: UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
      • Na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: 18:00 za Zmarłych wypominanych w naszej parafii
    • Piątek: 18:00 w intencji aktorów Grupy Misterium i ich rodzin
    • Sobota: 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • W środę około 15:30 Piesza Pielgrzymka Krakowska dotrze do Częstochowy. Mszy Świętej o 19:00 na szczycie Jasnej Góry przewodniczył będzie Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
  • W piątek zapraszamy na  Nabożeństwo Fatimskie: o 17:30 spotkanie dla dzieci, o 18:00 Msza Święta z kazaniem, o 19:00 Różaniec, o 20:00 Msza Święta z kazaniem, a po niej procesja maryjna.
  • Odpust Kalwaryjski w tym roku będzie obchodzony od 16 do 22 sierpnia: procesja Zaśnięcia Matki Bożej w piątek 20 sierpnia, procesja Wniebowzięcia w niedzielę 22 sierpnia. Szczegóły za tydzień.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy swoją ofiarą wspierają cele inwestycyjne naszej parafii.
  • W “Gościu Niedzielnym” przeczytamy historię życia św. Dominika, założyciela Zakonu Dominikanów w 800. rocznicę śmierci oraz o tym, jakie nowe wyzwania stoją dzisiaj przed głosicielami słowa Bożego.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia oraz obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu pracy i wakacyjnego odpoczynku.
  • W minionym tygodniu odeszli  do wieczności: śp. Teofila Moryc,  śp. Jan Trystuła, śp. Helena Rabka, śp. Maria Szczepaniak. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.