• Nieszpory o g.17:30
  • Zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Mszy Świętej o g.14:00.
  • Relikwiarz z relikwiami św. Jana Pała II został umieszczony w Błękitnej Kaplicy pod Cudownym Obrazem Matki Bożej Pani Myślenickiej, do czasu przygotowania stałego miejsca.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
    • Czwartek: święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
    • Piątek: wspomnienie św. Brunona z Krwerfurtu, biskupa i męczennika
    • Sobota: wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • Środa: g.18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: g.18:00 za zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Sobota: g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • We sobotę zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej na Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzi je ks. prof. Marek Gilski, znany krakowski teolog, mariolog i publicysta. W programie:
    • o g.18:00 Msza Święta z kazaniem,
    • o g.19:00 Różaniec z rozważaniami,
    • o g.20:00 Msza Święta z kazaniem, a po nie procesja maryjna.
    • Po procesji czuwanie modlitewne młodzieży.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary składane w kopertach, na tacę i na konto parafii na rzecz remontu murów okalających plac kościelny i figurę Św. Józefa.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy teologiczne wyjaśnienie, jak rozumieć modlitwę ks. Dolindo „Jezu, Ty się tym zajmij”. Jest też „Źródło” i „Cuda i Łaski Boże” poświęcone św. Zygmuntowi Szczęsnemu Felińskiemu, założycielowi Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, pracujących w naszej parafii.
  • Na wakacyjny życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem i pięknem świata, a pracującym Bożego błogosławieństwa.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Śp. Krzysztof Czoch, śp. Jan Majda. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.