• Nieszpory o g.17:30
    • Sobota: święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
    • Środa: g.18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: g.18:00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Sobota: g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • Wszystkich noszących szkaplerz oraz pragnących go przyjąć zapraszamy na nowennę przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej. Będziemy ją odprawiać od wtorku w Błękitnej Kaplicy o g. 17:30, w środę, sobotę i niedzielę o 17:00.
  • W czwartek wypominki wyjątkowo o g. 17:00.
  • W środę o g. 18:45 zapraszamy na kolejną konferencję ks. Michała Pieli z cyklu „Świadkowie wiary” pod tytułem „Świadek Chrystusa jest odważny w Duchu – Piotr Apostoł”
  • Msza Święta w klasycznym rycie rzymskim będzie celebrowana w niedzielę 12 lipca o g. 11:00 w Kościele św. Jakuba.
  • Ks. arcybiskup Marek Jędraszewski prosi, abyśmy wspólnie wsparli tych mieszkańców naszej archidiecezji, którym ostatnie ulewy spowodowały największe straty w dobytku. Ofiary zebrane dziś przy kościele przez wolontariuszy zostaną przekazane na ten cel do Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  • kładka w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.
  • Polecamy prasę katolicką.  W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o niezwykle silnej więzi braci Ratzingerów oraz o kolejnym sanktuarium w cyklu „Nie ma jak u Mamy” – tym razem bazylika w Leżajsku, w której pracuje nasz rodak, o. Bartymeusz.
  • Na wakacyjny  życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem i pięknem świata a pracującym  Bożego błogosławieństwa.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Piotr Golonka, śp. Andrzej Górnik, śp.  Antoni Syrek, śp. Mieczysław Łętocha,
  • śp. Hiacynta Ślusarczyk. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie
  • Ogłoszenie od MGOPS: „Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach informuje, że wnioski o kontynuacje świadczenia 500+  należy złożyć dopiero w 2021roku. Osoby, które złożyły wnioski w roku 2019 mają przyznane świadczenie do 31 maja 2021r.”