• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa do końca czerwca codziennie o 17:45, w środę
    o 17:30 z nowenną do Matki Bożej.
  • Dziś w naszej Parafii gościmy o. Dariusza Gaczyńskiego, franciszkanina i misjonarza. Po Mszach Świętych będzie można wesprzeć misje prowadzone przez OO. Franciszkanów.
  • Na Mszy Świętej o 11:00 ks. Prałat  Edward Baniak, były proboszcz naszej parafii, będzie obchodził 50 r. święceń kapłańskich. Otoczmy Jubilata  naszą modlitwą.
    • Wtorek: wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    • Środa: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
      • Msze Święte:  6:30;  8:00;  9:30, 18:00
    • I piątek m.: rozpoczynamy lipiec – jest on tradycyjnie miesiącem czci Najdroższej Krwi  Pana Jezusa, którą zostaliśmy odkupieni.
    • I sobota m.:  rocznica przeniesienia Cudownego Obrazu MB do kościoła. Miało to miejsce 2 lipca 1633 r.
    • Środa: 18:00 Msza Święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    • Sobota:
      • 8:00 wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
      • 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani Myślenickiej.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy codziennie od 6:30 do 8:30 oraz od 17:00 do 18:30, a w czwartek i w piątek dodatkowo od 15:00.  W piątek Msza Święta dla dzieci o 16:00 i dla młodzieży o 20:00.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od 9:00. Zgłaszamy ich w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej.
  • Zmiana Tajemnic Różańca Świętego w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 14:00.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, jakie lektury warto zabrać ze sobą na wakacje oraz dlaczego nie należy odbierać zakonom możliwości prowadzenia DPS-ów.
  • Dziękujemy tym, którzy w minioną niedzielę wsparli wakacyjny obóz dla Osób niepełnosprawnych kwotą 19 858,00 zł.
  • Na wakacyjny czas dzieciom i młodzieży i wszystkim rozpoczynającym urlopy życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem na modlitwie, niedzielnej Eucharystii i pięknie świata.
  • W minionym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Helena Cichoń i Jolanta Bisztyga. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im  wieczne spoczywanie.