“Marsze dla Życia i Rodziny” organizowane w całej Polsce, są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej pozytywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia.
W Myślenicach „Marsz dla Życia i Rodziny” odbędzie się już po raz szósty w przyszłą niedzielę 9 czerwca. Organizatorem, jak co roku, jest nasza Parafia. Patronat honorowy nad Marszem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.
Zapraszamy na myślenicki Rynek o g.15:00. Stąd przejdziemy, w towarzystwie Myślenickiej Orkiestry Reprezentacyjnej, na Zarabie w okolice Banderozy, gdzie kulminacją będzie Rodzinny Piknik, podczas którego można będzie poskakać na dmuchanym zamku, posłuchać koncertu Orkiestry, coś przekąsić i skorzystać z wielu innych atrakcji.