• Nieszpory o 17:30
    • Wtorek: 8:00  o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów do Medjugorie
    • Środa: 18:00  w intencjach zbiorowych
    • Sobota:
      • 16:00 w intencji Grupy AA UKLEJNA w 28 r. powstania i Grupy WRZOS w 27 r. powstania  – w kościółku św. Jakuba
      • 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani  Myślenickiej
    • Niedziela: 9:30  w intencji Róży pw. św. Anny
  • Trwa modlitwa adoracyjna  w intencji pokoju w nocy z piątku na sobotę przed wystawionym Najświętszym  Sakramentem. Rozpoczęcie po Mszy Świętej wieczornej.
  • Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej do Częstochowy w dniach od 5 do 11 sierpnia. Grupa myślenicka wyruszy 5 sierpnia po Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej o 8:00. Zapisy na pielgrzymkę będą się w Domu Katechetycznym przy ul. ks. Piotra Skargi w niedziele 24 i 31 lipca po każdej Mszy świętej oraz od 1 do 4 sierpnia od 18:30 do 19:30. Więcej informacji na stronie internetowej sanktuarium.
  • Organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium MB Jazłowieckiej w Szymanowie, do Niepokalanowa i do Warszawy w dniach 1-2 sierpnia (poniedziałek-wtorek). Koszt 300 zł. Zapisy do środy  u ks. Proboszcza. Przy zapisie wpłata 200 zł.
  • We wtorek kancelaria parafialna  będzie nieczynna
  • W „Gościu Niedzielnym”  przeczytamy o tym skąd się wziął zwyczaj Apelu Jasnogórskiego i  o zbrodni wołyńskiej.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia, oraz obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Śp. Stanisława Sala, śp. Wiesław Wilk, śp. Roman Wierciak. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie