• Dziś przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Nieszpory dziś o godz. 17.30
  • Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu wspominamy:
    • Poniedziałek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
    • Wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
    • Środa – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
    • Sobota – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • W środę 27.01 o godz. 18.30 w Domu Katolickim odbędzie się spotkanie Klubu Gazety Polskiej z reporterem Witoldem Gadowskim. Organizatorzy zapraszają.
  • W czwartek zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami o godz. 17.30
  • Miejski Ośrodek Kultury i Sportu po raz dwudziesty czwarty będzie organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i pastorałki”. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kolęd i pastorałek na przesłuchania konkursowe do MOKiS w najbliższą sobotę o godz. 14.00 oraz w niedzielę o godz. 11.00. Szczegóły na plakatach.
  • W sobotę o godz. 19.00 w naszym Domu Katolickim koncert Krakowskiego Kwartetu Gitarowego. Możliwość nabycia wejściówek w tygodniu w sklepie KIK-u.
  • W przyszłą niedzielę (1.02.2015) zmianka tajemnic różańca po Mszy św. o godzinie 14:00
  • Wszystkim, którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach jak również na konto parafialne na pokrycie kosztów remontu serdeczne Bóg zapłać!