Jak co roku serdecznie zapraszamy na wyjazd na spotkanie młodych „Lednica 2000″, które w tym roku odbywać się będzie pod hasłem “Ty wiesz, że Cię kocham”. Wyjazd w piątek 31 maja o godzinie 7:30, powrót w niedzielę 2 czerwca przed południem. W programie wizyta we Wrocławiu, Licheniu, Gnieźnie i Częstochowie.

Formularz do zapisów: TUTAJ

Ważne informacje dotyczące wyjazdu:
1. Wyjazd odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 roku.
2. Zbiórka odbędzie się 31 maja (piątek) o godzinie 7:30 na Placu Kilińskiego w Myślenicach, skąd wyruszymy autokarem. Powrót 2 czerwca w godzinach przedpołudniowych.
3. W programie wyjazdu: zwiedzanie Wrocławia, nocleg w Licheniu, spacer po Gnieźnie, odwiedzenie Jasnej Góry, codzienna Eucharystia.
4. Spotkania Lednickie odbywają się na świeżym powietrzu – będziemy tam ok. 12 godzin – należy zapewnić sobie m. in. odpowiednie obuwie i odzież (pogoda może być różna) oraz prowiant. Informacje dotyczące samego spotkania można znaleźć pod adresem: https://www.lednica2000.pl/lednica2019/
5. Posiłki (poza obiadokolacją w piątek) we własnym zakresie.

Wyjazd przeznaczony jest dla osób w wieku minimum 7 klasy Szkoły Podstawowej.

Koszt wyjazdu: 100 zł. Wymagana jest przedpłata podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się 17 maja 2019 roku (piątek) po Mszy świętej o godzinie 18:00 w salkach Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach przy ul. Księdza Piotra Skargi. Brak uiszczenia opłaty w tym dniu skutkuje skreśleniem z listy wyjazdowej. Jeśli nie jest możliwe pojawienie się na spotkaniu, prosimy o kontakt z ks. Marcinem Filarem osobiście lub pod adresem mailowym parafii (w temacie wpisać: “Wyjazd na Lednicę”).

Podczas spotkania organizacyjnego będziemy prosić o podpisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przechowywanie i przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych w celu organizacji i zapewnienia bezpieczeństwa podczas wyjazdu.

Osobom niepełnoletnim na adres poczty e – mail zostanie przesłana zgoda Rodziców na wyjazd, którą należy wypełnić i przynieść na spotkanie organizacyjne.

Zespół LEDNICA 2000 Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach

plakat2019